reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

W takim razie jesteśmy w podobnej sytuacji, bo u nas synek w poniedziałek kończy 2 lata[emoji4] Już powoli się z tym godzę, ale byłam w niezłym szoku jak zobaczyłam dwie kreski[emoji85]
I u mnie synek we wrześniu 2 latka :)
Ja też się nie czuje ciazowo tylko piersi bolą trochę. ;)

U mnie planowane drugie ale dziewczyny mój synek w lipcu kończy rok :)
Nasze marzenie :) niewielka różnica wieku... Niestety marzenia swoje a życie swoje :)
Ja od dwóch dni mam mdłości i jadłowstręt [emoji1785] tak poza tym lenistwo na maksa (możliwe że przez pogode) i ważące tone piersi. Jutro moja wyczekana wizyta u ginekologa. [emoji4] Z ostatniej miesiaczki 6 tydzień 2 dzień to będzie, ale wiem że miałam późną owulacje i boje się czy nie za wcześnie ide. To moja pierwsza ciąża i ciężko wytrzymać, a z drugiej strony obawiam sie rozczarowania [emoji85] Czemu to jest takie skomplikowane [emoji23]
Trzymam kciuki za wizytę. Daj znać jak było! :)
 
reklama
reklama
Ja od dwóch dni mam mdłości i jadłowstręt 🤢 tak poza tym lenistwo na maksa (możliwe że przez pogode) i ważące tone piersi. Jutro moja wyczekana wizyta u ginekologa. 😊 Z ostatniej miesiaczki 6 tydzień 2 dzień to będzie, ale wiem że miałam późną owulacje i boje się czy nie za wcześnie ide. To moja pierwsza ciąża i ciężko wytrzymać, a z drugiej strony obawiam sie rozczarowania 🙈 Czemu to jest takie skomplikowane 😂
Ja właśnie dlatego asekuracyjnie nie chce wybierać się przed 8 tygodniem chociaż trudno już wytrzymać 🙈
 
Do góry