reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Super, a skąd dokładnie jesteś spod Warszawy? Ja obecnie Wilanów ale szykuję się na mieszkanko od 2021 na Wawrze :) pozdrowienia QUOTE]Okolice Legionowa więc inny kierunek :)
Jak sie czujecie?[emoji1768][emoji8]
Ja się w ogóle nie czuje ciążowo. Ani wzdęta, ani pełna.
Tylko cycki ciężkie jak pieruny.
Brzuch na szczęście przestał boleć.
Mdłości większych na razie brak (tfu tfu)
Wczoraj i dziś głowa mnie boli, a niestety mam tendencję do bóli migrenowych
Cześć dziewczyny! Można do Was dołączyć? Prawdopodobnie również będę lutową mamą. Dwa testy wyszły pozytywnie (dwa razy wyraźne krechy), ale nie potwierdzone jeszcze przez lekarza. W moim przypadku to druga ciąża, ale nieplanowana[emoji2356] Planowałam drugie dziecko trochę później, a wyszło jak wyszło [emoji2368]
Witaj. W jakim wieku starsza pociecha?
 
hejka ☺ jasne, że tak 😇 gratulacje ❣

Wiesz my czasami mamy swoje plany i oczekiwania, a życie pisze najlepsze scenariusze także spokojnie ☺
U nas tez jest córcia, 4 sierpnia skończy 2 latka i teraz okazało się, że będzie miała braciszka lub siostrzyczkę a tez nie planowaliśmy, ale mega się cieszymy ❤
W takim razie jesteśmy w podobnej sytuacji, bo u nas synek w poniedziałek kończy 2 lata😊 Już powoli się z tym godzę, ale byłam w niezłym szoku jak zobaczyłam dwie kreski🙈
 
Ja też się nie czuje ciazowo tylko piersi bolą trochę. ;)

U mnie planowane drugie ale dziewczyny mój synek w lipcu kończy rok :)
 
Już jestem po wizycie i dziękuje za zainteresowanie ☺️
Więc tak miałam termin ostatniej miesiączki 30 kwietnia, ciąża wyszła na usg 6+2 i termin na 15 lutego.
Serduszko już biło, wszystko jest okej 💕😊
Następna wizyta 22 lipca a tydzień przed mam zrobić te podstawowe wyniki w laboratorium + przynieść swoją grupę krwi żeby do dokumentacji było.
I oczywiście już informowanie o tych badaniach prenatalnych 11-13 tyg, które kosztują 500 zł i nie są obowiązkowe, ale zalecane przez lekarza.
W pierwszej ciąży robiliśmy to badanie, ale teraz już chyba nie będziemy robić, bo skoro jesteśmy młodzi, zdrowi i córcia urodziła się całkowicie zdrowa to nie widze takiej potrzeby.
Oczywiście nasłuchałam się chwile gadania stereotypowych bzdur przez doktora, że skoro karmie piersią to jest to ryzyko i bla bla bla 😁 a jego współpracownica sekretarka dorzuciła swoje 5 groszy w stylu, że jak karmie tak długo piersią to mleko jest bezwartościowe 😁 także nie skomentowałam nawet tych bzdur i jestem szczęśliwa ogólnie po wizycie ☺️



Jesteśmy na tym samym etapie ❤️
 
O, a w którym jesteś tygodniu? Ja jestem w 6, na razie mdłości mnie nie dopadły na szczęście. Jestem trochę wzdęta, piersi rosną jak szalone i bolą, mam trochę większy apetyt, a najbardziej mi doskwiera to, że ciągle jestem senna 😅

Też dużo śpię, koniec 5 tygodnia. Piersi tez mi urosły, wzdęcia też miałam ale zmieniłam już trochę dietę na lżejsza i przeszły.
 
Ja od dwóch dni mam mdłości i jadłowstręt 🤢 tak poza tym lenistwo na maksa (możliwe że przez pogode) i ważące tone piersi. Jutro moja wyczekana wizyta u ginekologa. 😊 Z ostatniej miesiaczki 6 tydzień 2 dzień to będzie, ale wiem że miałam późną owulacje i boje się czy nie za wcześnie ide. To moja pierwsza ciąża i ciężko wytrzymać, a z drugiej strony obawiam sie rozczarowania 🙈 Czemu to jest takie skomplikowane 😂
 
reklama
Też dużo śpię, koniec 5 tygodnia. Piersi tez mi urosły, wzdęcia też miałam ale zmieniłam już trochę dietę na lżejsza i przeszły.
Też bym chciała dużo spać xp ale nie ma jak [emoji14]
W pierwszej ciąży na początku zasypiałam na stojąco w pracy xp
Ja od dwóch dni mam mdłości i jadłowstręt [emoji1785] tak poza tym lenistwo na maksa (możliwe że przez pogode) i ważące tone piersi. Jutro moja wyczekana wizyta u ginekologa. [emoji4] Z ostatniej miesiaczki 6 tydzień 2 dzień to będzie, ale wiem że miałam późną owulacje i boje się czy nie za wcześnie ide. To moja pierwsza ciąża i ciężko wytrzymać, a z drugiej strony obawiam sie rozczarowania [emoji85] Czemu to jest takie skomplikowane [emoji23]
Kciuki za wizytę ;)
Ja idę za tydzień we wtorek będzie 6+1 . Miałam iść później ale nie jestem mobilna a chłop ma potem drugie zmiany i nie da rady mnie zawieźć. Liczę na serduszko. A jak nie to przyjdę dwa tygodnie później znowu.
 
Do góry