reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny zapytam tutaj bo wy jesteście N na bieżąco z tematem :). Dziś mam termin @ i mam takie uczucie, jakbym miała za chwile dostać @. Ale nie chodzi i nawet o ból, tylko to jest takie uczucie jakbym miała tam na dole wszystko spuchniete, jakby był balonik który zaraz pęknie i zacznie się wredna @. Zastanawiam się jak u was na początku ciąży czy też mieliście takie uczucie ? Dzięki za odpowiedzi :*
 
Dziewczyny zapytam tutaj bo wy jesteście N na bieżąco z tematem :). Dziś mam termin @ i mam takie uczucie, jakbym miała za chwile dostać @. Ale nie chodzi i nawet o ból, tylko to jest takie uczucie jakbym miała tam na dole wszystko spuchniete, jakby był balonik który zaraz pęknie i zacznie się wredna @. Zastanawiam się jak u was na początku ciąży czy też mieliście takie uczucie ? Dzięki za odpowiedzi :*
Tak. Jestem tydzień po terminie @ i cały czas mnie łapie taki dziwny ból.

Dzisiaj próbowałam się dodzwonić do przychodni, żeby umówić pierwszą wizytę Jestem 28 w kolejce telefonicznej do rejestracji [emoji86] Porażka. Mam nadzieję, że po południu nie bedzie takiego oblężenia...

Ile płaciłyście za badanie betaHCG?
Bo coś mi się wydaje, że przed 3 lata od ostatniej ciąży strasznie ceny wywindowały w górę :) Albo po prostu słabo pamiętam :)
 
Tak. Jestem tydzień po terminie @ i cały czas mnie łapie taki dziwny ból.

Dzisiaj próbowałam się dodzwonić do przychodni, żeby umówić pierwszą wizytę Jestem 28 w kolejce telefonicznej do rejestracji [emoji86] Porażka. Mam nadzieję, że po południu nie bedzie takiego oblężenia...

Ile płaciłyście za badanie betaHCG?
Bo coś mi się wydaje, że przed 3 lata od ostatniej ciąży strasznie ceny wywindowały w górę :) Albo po prostu słabo pamiętam :)
U mnie beta kosztuje 79zl
 
Dziewczyny zapytam tutaj bo wy jesteście N na bieżąco z tematem :). Dziś mam termin @ i mam takie uczucie, jakbym miała za chwile dostać @. Ale nie chodzi i nawet o ból, tylko to jest takie uczucie jakbym miała tam na dole wszystko spuchniete, jakby był balonik który zaraz pęknie i zacznie się wredna @. Zastanawiam się jak u was na początku ciąży czy też mieliście takie uczucie ? Dzięki za odpowiedzi :*

Dokładnie tak samo miałam teraz jak i w pierwszej ciazy :) uczucie jakby zaraz miała być @ a nie ma ;)
 
Tak. Jestem tydzień po terminie @ i cały czas mnie łapie taki dziwny ból.

Dzisiaj próbowałam się dodzwonić do przychodni, żeby umówić pierwszą wizytę Jestem 28 w kolejce telefonicznej do rejestracji [emoji86] Porażka. Mam nadzieję, że po południu nie bedzie takiego oblężenia...

Ile płaciłyście za badanie betaHCG?
Bo coś mi się wydaje, że przed 3 lata od ostatniej ciąży strasznie ceny wywindowały w górę :) Albo po prostu słabo pamiętam :)

Ja wczoraj sprawdzalam cenę żeby się wybrać i samo badanie 24 zł za pobranie materiału 9 zł 😱😱 przed pandemia pobranie materiału to było 4 zł.
Jestem pewna ze w poprzedniej ciazy płaciłam mniej
 
reklama
Do góry