reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Czyli Ty w sobotę zaczniesz 27 tydzień 😅 mi tak liczy moja prowadząca :) zobaczymy na usg ile będzie ważyła to się okaże, czy faktycznie ona tyle potrzebuje 😅
No na to by wychodziło 😅 Ostatnio w karcie ciąży albo się pomylili albo nie wiem jak oni to liczą, bo tak jakby 1 dzień do przodu wpisali: byłam 4.11. (środa) i mi wpisali 24+5, a licząc od soboty 24+0, to w środę było 24+4 o_O Teraz to nasze maleństwa rosną w szybkim tempie - jakoś muszą w końcu dojść do tych 3kg, a czasu coraz mniej 🙂
 
Jaki znowu 1kg na tydzień? Głupoty Ci ten lekarz opowiada! Nie dość, że każda kobieta tyje inaczej, to to zależy od jej wagi początkowej i indywidualnych predyspozycji. Myślę, że nawet do 20kg jest normalnie, jeśli kobieta przed ciążą była chucherko - ja zaczynałam z lekką nadwagą, a lekarka mi powiedziała, że spokojnie 15kg mogę przytyć. Zresztą to nie jest tak, że równo 1kg na tydzień, bo na początku ciąży zazwyczaj nic się nie tyje albo mało, z kolei później coraz szybciej, w internecie pełno tych "norm", ale to i tak wszystko takie uogólnione, także się nie przejmuj ;)
Ja w internecie wpisuje kalkulator tycia w ciazy i tam pokazuje do wzrostu i wagi początkowej ile,, powinno,, sie przytyc 😁 mi pokazuje ze mogę 11 kg maks przytyc. Lekarz tez mi tak mowil, ze najlepiej kolo 10 kg. Ale jak ktos jest drobny to i moze przytyc 20 kg 😁 moja siostra przytyła 17 kg i ja po niej nie widzilam. A ona zalamana bo to 17 kg. Teraz bede obserwować jak szybko zrzuci 😁😁
 
reklama
Dasz rade zobaczysz!😙 urodzić i do domku i zaraz mąż bedzie przy Tobie:) z resztą jeszcze nie wiadomo może zmienia się zasady do lutego.
"Chodzę" mozna powiedzieć, zajęcia online:) zawsze coś nowego się można dowiedzieć a mamy fajna mlodą postepową polozna:) za tydzień bedzie pokazywać kapiel i pielegnacje dzieciatka, ciekawe jak to wyjdzie w takiej formie
.. xd mieliśmy sobie lalki przygotować nie mam nawet takich rzeczy.. chyba ze Szumiś zdąży dojść do tego czasu to akurat się od razu przyda 😆
Dziekuje 🤗🤗🤗 nie jedną czlowiek operacje przezyl aa porod ma byc straszny? ;D:D
Ooo zajecia online to cos dla mnie ;D gdzie mozna skorzystać z takiej nauki? czy sa wolne miejsca?
 
Do góry