reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Nie tylko Ty, ja też 1 porod takze nie wiadomo czego się spodziewać i to chyba najbardziej wpływa na obawy.
powtarzam sobie ze tyle kobiet na świecie dało rade to tez sobie poradzę xD nie ma co panikować na zapas, bedzie co będzie. Strach budzi jedynie to czy dam rade bez znieczulenia i aby obyło się bez komplikacji cc itp..
A damy sobie w razie co rade bez partnerow xd wiadomo fajniej jakby jednak mąż byl przy mnie ale i tak najważniejsze dla mnie bedzie to zeby się skupić na sobie, oddechu itp żeby jak najlepiej poszło
grunt pozytywnie nastawienie ;) chodzisz do szkoly rodzenia?>
 
reklama
Co tam kobietki słychać?
Jak waga u Was juz wyglada ? Rosnie Wam sam brzuszek czy cos Gdzie nie gdzie 😄
Rowne 100 dni do porodu u mnie 😊
Waga niestety idzie w góre a nawet nie wiem kiedy, u mnie w brzuch i biodra rosną 😉
W pierwszej ciąży tak samo było tylko że od stycznia woda mi się zatrzymywała, tak miałam że 2kg na + przez jeden dzień miałam 😐
 
Nie tylko Ty, ja też 1 porod takze nie wiadomo czego się spodziewać i to chyba najbardziej wpływa na obawy.
powtarzam sobie ze tyle kobiet na świecie dało rade to tez sobie poradzę xD nie ma co panikować na zapas, bedzie co będzie. Strach budzi jedynie to czy dam rade bez znieczulenia i aby obyło się bez komplikacji cc itp..
A damy sobie w razie co rade bez partnerow xd wiadomo fajniej jakby jednak mąż byl przy mnie ale i tak najważniejsze dla mnie bedzie to zeby się skupić na sobie, oddechu itp żeby jak najlepiej poszło
Właśnie sie ciesz, ze nie wiesz czego sie spodziewac 😂 ja miałam pierwsza cc bo bylo brak postępu porodu i wspomninam cesarkę super 😂teraz mozliwe, ze bede naturalnie rodzic co tak średnio mi sie podoba 😂moja siostra miala cc 10 listopada dzis wyszla do domu i mowi ze super. Troche ciagnie ja brzuch 😁ale mowi za to ze jak widzi kobiety po naturalnym to one gorzej chodza 😁
 
Właśnie sie ciesz, ze nie wiesz czego sie spodziewac 😂 ja miałam pierwsza cc bo bylo brak postępu porodu i wspomninam cesarkę super 😂teraz mozliwe, ze bede naturalnie rodzic co tak średnio mi sie podoba 😂moja siostra miala cc 10 listopada dzis wyszla do domu i mowi ze super. Troche ciagnie ja brzuch 😁ale mowi za to ze jak widzi kobiety po naturalnym to one gorzej chodza 😁
To miałam tak samo ja Ty 😁
Zgadzam się z Tobą w 100%, też dobrze dochodziłam po cc i bym mogła mieć drugą 😉

Jak pierwszy raz rodziłam to nie miałam takich obaw jak teraz.
 
Jeny nie strasz 😆 czemu nie podoba Ci się wizja porodu naturalnego? Najbardziej przerażające po porodzie mi się wydaja rozwalone mięśnie kegla ale ponoc po cesarce tak samo są obciążone i ponoc gorzej dochodzi sie do sprawnosci po cc. Ale pewnie też kwestia człowieka, organizmu.
Ja tam pod każdym względem w życiu za naturą, takze tu też na to mam nadzieję..
Nie strasze tylko stwierdzam fakty 😂na filmach trwa to 10 min w zyciu 12h 😁a najgorzej wkurzające jest to ze mecza cie 10 h a na koniec cie potna 😂 ja po cc opiekowałam sie dzieckien sama sama wstawiałam w nocy i po 2 tyg spacery takze ja doszlam do siebie dobrze i szybko, wiem ze to operacja i czasami bywa inaczej. Co ma byc to będzie 😂bede musiala jakoś urodzic.
 
reklama
Jeny nie strasz 😆 czemu nie podoba Ci się wizja porodu naturalnego? Najbardziej przerażające po porodzie mi się wydaja rozwalone mięśnie kegla ale ponoc po cesarce tak samo są obciążone i ponoc gorzej dochodzi sie do sprawnosci po cc. Ale pewnie też kwestia człowieka, organizmu.
Ja tam pod każdym względem w życiu za naturą, takze tu też na to mam nadzieję..
Po cc też mi się nie widzi poród sn..

Wiesz a byłam tak samo nastawiona jak Ty, tylko poród sn, nawet nie brałam pod uwagę cc ale cóż finalnie wyszło jak wyszło i szczerze na początku miałam żal do siebie że nie dałam rady sn tylko cc. Tak więc lepiej na nic się nastawiać.
 
Do góry