reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U nas 107 bo na koncowke lutego, ale tez mam wrazenie, ze szybko leci. Dzisiaj swieto, wiec akurat czas, zeby zaczac remont-malowanie scian i mebli w zabudowie i zamiana pokoi. Łóżeczko wczoraj zamowilam, ale czas oczekiwania 4-8 tygodni. Czy Wy planujecie na poczatku spac z maluchem w jednym pokoju, czy odrazu ulokowac go w swoim pokoiku?
To moja pierwsza ciaza takze nie wiem jak to wszytsko bedzie wygladalo ;). Planuje na poczatku lozeczko wstawic do sypialni a pozniej osobny pokoik. Aa Ty?
 
reklama
Dużej różnicy w smaku nie ma, a ile mniej pracy także polecam - w każdym markecie praktycznie teraz takie są :D Ja właśnie odebrałam 2 paczki z koszulami - jedna urocza, trochę luźna, ale raczej nie będę wymieniać na mniejszą, drugą chyba wymienię, bo jest dużo za duża 😂 Ta druga też ładna, ale bardziej praktyczna niż ładna, może pójdzie do porodu, chociaż czekam jeszcze za trzecią i ta trzecia miała być do porodu, więc zobaczymy, majtki (ale poporodowe, bo na okres ciąży noszę takie zwykłe co przed ciążą - wszystkie nadal dobre) też lada dzień powinny przyjść :)
mozecie podac link do tych koszul ?:D
 
Mi lekarz na każdej wizycie bada szyjkę na fotelu ginekologicznym, ostatnio też przez usg dopochwowo, ale tylko dlatego że na usg połówkowym babka mi powiedziała że mam łożysko przodujące [emoji14]
Co do wizyt to od początku zakaz wchodzenia partnerów, nawet nie mogą wejść do poczekalni [emoji38]

Mi nie bada szyjki, nie wiem co mam mysleć... Jest ordynatorem w szpitalu powiniemn znac sie na rzeczy ;D
Nie u mnie straszny problem robią i nie pozwalają na wspolne wizyty ...
 
. Mi sprawdza czy szyjka dluga i zamknieta Moj ginekolog czasen włączy 2d albo 3 d a czasami zwykle. Wczoraj mial sredni nastrój takze dostalam zwykle. Ale ide do niego w grudniu to go poproszę na mikolajki żeby włączył lepsze usg 😁 on czasami tego swojego nowego sprzętu sam nie ogarnia 😂 a czy wasi partnerzy moga byc przy usg??
Nie :( jeszcze w okresie maj-czerwiec nie bylo problemy, ale pod koniec sierpnia juz nie pozwalali :(
 
reklama
Do góry