reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
U mnie +8 z rana, +9 wieczorem. 25+2 tc :)
dodam, że ja przed ciązą dużo sie ruszałam i miałam niedowagę. Pierwsze 4kg przytyłam w pierwszym miesiącu :D bo przestałam pilnować diety i zero ruchu przez złe samopoczucie :p
 
. Mi sprawdza czy szyjka dluga i zamknieta Moj ginekolog czasen włączy 2d albo 3 d a czasami zwykle. Wczoraj mial sredni nastrój takze dostalam zwykle. Ale ide do niego w grudniu to go poproszę na mikolajki żeby włączył lepsze usg 😁 on czasami tego swojego nowego sprzętu sam nie ogarnia 😂 a czy wasi partnerzy moga byc przy usg??
Mi nie bada szyjki, nie wiem co mam mysleć... Jest ordynatorem w szpitalu powiniemn znac sie na rzeczy ;D
Nie u mnie straszny problem robią i nie pozwalają na wspolne wizyty ...
 
Też mam daleko - mieszkam w Poznaniu, ale nie jest to znowu drugi koniec Polski, a przy okazji kupilibyśmy pierniczki 😍 Ale chyba jednak nie pojedziemy, kontakt z tym sklepem mi się urwał (zresztą podobno na miejscu i tak nie można sprawdzić łóżeczka, tylko wydają ci zapakowany towar) i szukam już innego łóżeczka - tym razem zaczynam od sprawdzenia opinii i dopytania o atesty. Ale jakby co, dam znać ;)
Ooo jak fajnie, a skąd jesteś? :)
Widzisz ja przewijaka jeszcze nie mam :D
Rożek mam póki co jeden ten z Lidla plus chyba 2 od siostry wzięłam, może dokupię jeszcze 1.
Śpiworek na pewno łatwiejszy w ubraniu, ale czytałam, że nie wszystkie dzieci lubią mieć luz, moja siostra używała kombinezonek na dwójce dzieci i było ok, ale śpiworek też pewnie kupię.
Jestem z Radomia a chciałam rodzic w Kozienicach( ciekawe jak to wyjdzie bo porodowka zakmnieta )
 
reklama
Powiem Ci ze nie widziałam wcześniej takich materacy:D kliny itd tak. Ale ja idę jednak w płaskiego dosyć twardego klasyka. A termin wg okresu 12.02 ale teraz usg pokazuje juz 28.01 : o ale lekarz mowj ze mam sie patrzyc niby na ten pierwotny termin takze juz nie wiem.. a Ty na kiedy ?
ja mam termin na 18/19 lutego ;)
slyszalam, ze ten materac jest swietny. Mam go wiec zobaczymy jak sie sprawdzi ;)
 
Do góry