reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Sorki, mam lekkie opoznienie :) ja robie w wyciskarce wolnoobrotowej. Bez tego mozna zrobic tez zakwas buraczanyhttps://m.youtube.com/watch?v=ywgxRuqCNxs ale to duzo roboty. Mozna tez kupic sok z burakow w aptece - moim zdaniem duzo mniej smaczny niz robiony, ale jest to opcja. Sprawdz tylko czy kobiety w ciazy moga. Ja ostatnio chcialam kupic sok z pokrzywy ale byla info ze nie jest wskazany dla ciezarnych.

sa nawet w auchan 🤗
 
Piękna data, ja mam tego dnia urodziny😁 A mi wyliczyła datę porodu na 29.02🙈 Ale uświadomiłam ją, że w przyszłym roku nie ma 29.02😊
Mi podobnie-potem mialam korygowana na 27.02, ale ogolnie uznaje koniec lutego 😜
Widze, ze wszystkie bedziecie spac z maluszkami-tylko ja musze go ulokowac w pokoiku od poczatku, bo w sypialni to juz nawet palec nie wejdzie. Czujniknoddechu i elektroniczna niania beda mnie wspierac, no i trzeba bedzie wstawac do karmienia.
 
Jaki rozmiar zamówiłaś? Mi biust nic nie urósł w ciąży ( rozmiar D), ale nie wiem czy jeszcze się nie zmieni.
Mi już urósł i pewnie jeszcze będzie większy podczas karmienia bo wtedy zacznie się prawdziwa produkcja mleka ale to już kwestia indywidualna 😉
Planuje kupić jakieś staniki ale to musze przymierzyć bo tak teraz ciężko trafić z rozmiarem i wolę na razie nie zamawiać online ☺
 
Mi podobnie-potem mialam korygowana na 27.02, ale ogolnie uznaje koniec lutego 😜
Widze, ze wszystkie bedziecie spac z maluszkami-tylko ja musze go ulokowac w pokoiku od poczatku, bo w sypialni to juz nawet palec nie wejdzie. Czujniknoddechu i elektroniczna niania beda mnie wspierac, no i trzeba bedzie wstawac do karmienia.
Ja sie zamieniam pokojem z córką, ona ma taka klitkę ze wejdzie tylko nasze lozko i dostawka dla dziecka 😂ale jak wchodzić będziemy do lozka tego nie wiem 😂😂😂będziemy skakać 😂
 
Mi podobnie-potem mialam korygowana na 27.02, ale ogolnie uznaje koniec lutego 😜
Widze, ze wszystkie bedziecie spac z maluszkami-tylko ja musze go ulokowac w pokoiku od poczatku, bo w sypialni to juz nawet palec nie wejdzie. Czujniknoddechu i elektroniczna niania beda mnie wspierac, no i trzeba bedzie wstawac do karmienia.
Nasza 4 letnia córka spi z nami w lozku 😂😂😂 takze polegliśmy w temacie 😂spala u siebie ladnie w pokoju i byla chora wymiotowala i chcialam z nia spac i zepsułam dziecko 😂😂😂
 
reklama
Co tam kobietki słychać?
Jak waga u Was juz wyglada ? Rosnie Wam sam brzuszek czy cos Gdzie nie gdzie 😄
Rowne 100 dni do porodu u mnie 😊
Ja po wizycie właśnie i normalnie przeżyłam szok.. 4,5 kg w ciągu miesiąca przytyłam. Tylko nie wiem gdzie, w brzuch najbardziej chyba 😅 od początku 11,5 kg przytyłam a dzisiaj zaczęłam 27 tydzień 🙄 brzuszek rośnie. U mnie 99 dni 😅
 
Do góry