reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

A nie chciałaś kupić online z odbiorem z magazynu? Mowa o Ikei...
Te zakupy online w Ikei to jest jakieś nieporozumienie, bo płacisz dodatkowo 25zł za uszykowanie produktów, a tak, czy siak musisz tam jechać (w moim przypadku to akurat kawał drogi). Zresztą to, czego nie mieli stacjonarnie, nie ma też online, bo online możesz kupić tylko to, co fizycznie mają na sklepie, więc na jedno wychodzi - jedyny plus w obecnych czasach, że nie musisz chodzić po sklepie w tych tłumach. Podczas pierwszej fali koronawirusa zamawiałam online, ale rzeczy do dziecka, co kupuję pierwszy raz to akurat wolałam zobaczyć 😉
 
reklama
Ja właśnie wracam z ikea. Pojechaliśmy po nic a nie ma miejsca w samochodzie 😂 przy okazji pobytu w Gdańsku zajechaliśmy wozki oglądać do mama i ja, i jakos nie ma szalu 😂 tak z mezem stwierdziliśmy ze przy pierwszym dziecku jakoś inaczej wszystko sie kompletowalo pełni emocji 😂
 

Załączniki

  • received_1768648603312307.jpeg
    received_1768648603312307.jpeg
    721,3 KB · Wyświetleń: 50
U mnie to samo 😁 ale jak wiem, że muszę gdzieś jechać, to wstaje bez problemu 😅
Ja w sumie też, ale zwykle pół nocy nie śpię (zwykle jak muszę wstać rano, to albo lekarz albo badania, więc chyba jakoś tak podświadomie się denerwuję), za to później jestem padnięta i albo odsypiam w dzień albo zamulam aż do późnego wieczora i koło się zamyka 😁
 
Oo dzieki za info:) wlasnie czekalam :)
Póki co skłaniam się raczej, by się nie szczepić, zwłaszcza, że mam sprzeczne informacje co do tego, kiedy najlepiej. W necie czytałam, że w 2 trymestrze najlepiej i wtedy może jeszcze bym się zdecydowała, ale moja lekarka twierdzi, że po 34tc. dopiero, a tak krótko przed porodem wołałabym raczej nie eksperymentować.
 
Hej, ja byłam dzisiaj na echo serca dzidziusia i wszystko okej. Ubytek który był znikł a niedomykalność zastawki trójdzielnej jest minimalna i nie wpływa w żaden sposób teraz na dziecko ani po porodzie :) zdziwiło mnie tylko to, że dziecko jest ułożone pośladkowo a jeszcze 2 tyg temu było głowkowo, mam nadzieję że znowu się przekręci [emoji16]
Ono chyba cały czas się przekręca, nie? Mój maluszek na prenatalnych był ułożony główkowo, a wczoraj podczas usg miednicowo 😳
 
Ja właśnie wracam z ikea. Pojechaliśmy po nic a nie ma miejsca w samochodzie 😂 przy okazji pobytu w Gdańsku zajechaliśmy wozki oglądać do mama i ja, i jakos nie ma szalu 😂 tak z mezem stwierdziliśmy ze przy pierwszym dziecku jakoś inaczej wszystko sie kompletowalo pełni emocji 😂
O kurde, coście tam nakupowali? 😂
 
reklama
Bierze któraś z was żelazo, zwłaszcza interesuje mnie, czy któraś bierze lek Tardyferon Fol? Jak się po tym czujecie, bierzecie to na czczo, czy podczas posiłku? Bo ja dziś wzięłam na czczo pierwszą tabletkę i zwymiotowałam :( Boję się kolejnej, bo ogólnie cały czas się czuję taka osłabiona, wciąż mi się odbija, nawet apetytu nie mam. A kazała mi brać ten lek 2x dziennie, boję się, że to za dużo, bo jednak ostatnim razem żelazo miałam jeszcze w normie, a w ulotce w 2 trymestrze zalecają brać 1 tabletkę dziennie lub co 2 dni nawet.

Swoją drogą niezła ta moja lekarka - jak się zapytałam o kwas foliowy, czy mam brać, to powiedziała, że nie, a zapisała ten lek, gdzie jest żelazo z kwasem foliowym właśnie 😁
 
Do góry