reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja zanim tutaj napisalam to starałam się poczytać trochę o czym dziewczyny pisaly żeby być w temacie i właśnie wyczytałam że zakładają inne forum 😉
Cześć dziewczyny! Trochę mnie tutaj nie było, czytam że mamy jakieś "nowe" forum... Gdzie się teraz spotykamy? U mnie aktualnie 25 tc, jutro idę na krzywą cukrową, maluszek dokazuje, w poniedziałek wizyta u lekarza - zobaczymy co tam słychać :)
 
Cześć dziewczyny! Trochę mnie tutaj nie było, czytam że mamy jakieś "nowe" forum... Gdzie się teraz spotykamy? U mnie aktualnie 25 tc, jutro idę na krzywą cukrową, maluszek dokazuje, w poniedziałek wizyta u lekarza - zobaczymy co tam słychać :)
Tego nie wiem, bo to założyły dziewczyny które były na tym forum od początku, a ja dołączyłam dopiero jakoś w 20 tygodniu ;) też jutro idę na krzywa cukrową, do ginekologa we wtorek :)
 
Hej jak tam? U mnie 2kg na plusie 😁437gram dzidzia waży:) płci dalej nie znam😂
szczerze to ja już na wagę swoją nie patrzę, bo tak czy siak przytyć trzeba, a jeśli jestem w miarę aktywna i jem zdrowo te 80/20 to kg tak czy siak przybedą, byleby synek zdrowo rósł w brzuszku 🥰
Jeśli chodzi o wagę malucha to nie pytałam lekarza, bo w sumie mało to dla mnie istotne 😀

Kryje się nieźle ten Twój maluszek 😃
 
Ale masz już spory ten brzuszek! Śliczny 🥰 u mnie o wiele mniejszy 😛
dziękuje bardzo 🥰 tak, rośniemy sobie, w końcu to trzecia ciąża, poród będzie drugi także chyba szybciej wszystko się dzieje 😀

Ja tez z natury niska i drobna, bo przed ciąża tak 46 kg i 158 cm, a w ciąży z Kornelka dobiłam do 63 kg także ciekawa jestem jak teraz będzie finalnie 😊
 
reklama
Do góry