reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dr Michał Szuber ;)
Kojarzę nazwisko, zdaje się, że trafiłam na niego podczas szukania lekarza (przejrzałam opinie o chyba każdym w Poznaniu 😁), ale coś mi widocznie nie podpasowało w opiniach, albo nie przyjmował w ramach NFZ. W końcu trafiłam do dr Małgorzaty Sajdy i jestem zadowolona, szczególnie, że początkowo miałam opory przed lekarzem kobietą, zwłaszcza do prowadzenia ciąży. Z kolei usg połówkowe robiłam prywatnie u dr Tomasza Goździewicza i też z czystym sumieniem mogę polecić 😉
 
reklama
Cześć dziewczyny! Trochę mnie tutaj nie było, czytam że mamy jakieś "nowe" forum... Gdzie się teraz spotykamy? U mnie aktualnie 25 tc, jutro idę na krzywą cukrową, maluszek dokazuje, w poniedziałek wizyta u lekarza - zobaczymy co tam słychać :)
Tego nie wiem, bo to założyły dziewczyny które były na tym forum od początku, a ja dołączyłam dopiero jakoś w 20 tygodniu ;) też jutro idę na krzywa cukrową, do ginekologa we wtorek :)
Dajcie dziewczyny znać jak było, mnie krzywa cukrowa czeka w sobotę 🤪 a wizyta u ginekologa dopiero 4.11, mam nadzieję, że do tego czasu mój maluszek da już o sobie znać!
 
szczerze to ja już na wagę swoją nie patrzę, bo tak czy siak przytyć trzeba, a jeśli jestem w miarę aktywna i jem zdrowo te 80/20 to kg tak czy siak przybedą, byleby synek zdrowo rósł w brzuszku 🥰
Jeśli chodzi o wagę malucha to nie pytałam lekarza, bo w sumie mało to dla mnie istotne 😀

Kryje się nieźle ten Twój maluszek 😃
Super podejście, zazdroszczę 😊 Ja niby też tak mówiłam na początku, ale teraz z każdym kolejnym kilogramem czuję się jak niezadbana, wielka babucha 😂 W zasadzie odkąd moje odżywianie z 80/20 poszło w kierunku 60/40, bo jednak czuję, że to już nie tylko brzuszek tyje, na pewno też nie pomaga mi fakt, że startowałam z nadwagą 😭
 
Czy to taką glukozę trzeba rozpuscić w szklance wody? Kupiłam ją wczoraj, idę na badanie w przyszłym tygodniu i jestem w szoku że tego jest tak dużo...Zobacz załącznik 1190987
Tak, dokładnie, tylko (zwłaszcza jak kupujesz swoją) polecam cytrynową! W sumie tej zwykłej nigdy nie próbowałam, ale brzmi mało zachęcająco 🤢
 
No właśnie nie wiem czy mi rozpuszczą u nas. Wczoraj mi lekarz mówił że u nas nas na szpitalu w labolatorium trzeba wziąć swój kubek i wodę, w razie czego wezmę ale zobaczę jak będzie :)
Oj to niezłą bidę macie, jak nawet kubka z wodą nie sponsorują 😮 🤨 Mam nadzieję, że u mnie wszystko będzie (glukozę i tak mam swoją, cytrynową, bo niestety mój punkt pobrań standardowo ma tylko tą zwykła), bo latać z rana w poszukiwaniu kubka bym nie chciała.
 
Jejku, no to tak jak u mnie! Od czego to zależne? W lustro to ja patrzeć nie mogę po prostu juz 😔
Czuje ze wszedzie tyje 🙈
Ja jem wszystko w sumie na co mam ochotę 😅 ja w sumie z jednej strony cieszę się, że w końcu przytyłam trochę, a z drugiej zawsze chudziutka byłam a teraz brzuszek taki i poszło w tyłek i witajcie rozstępy 🙃
 
ja miałam 46 kg, a jest 53,3 kg także podobnie, ale mnie każdy kg cieszy 🤪
O ja też tak mimo wszystko cieszę się z każdego kilograma, bo i Lenka rośnie ze mną 😊 mimo że przed ciążą nigdy nie mogłam przekroczyć magicznej wagi 50 kg 🤣to teraz łatwo lecą kilogramy 😅 zawsze się starałam, żeby przytyć a nici z tego były 🤷‍♀️
 
reklama
Kojarzę nazwisko, zdaje się, że trafiłam na niego podczas szukania lekarza (przejrzałam opinie o chyba każdym w Poznaniu 😁), ale coś mi widocznie nie podpasowało w opiniach, albo nie przyjmował w ramach NFZ. W końcu trafiłam do dr Małgorzaty Sajdy i jestem zadowolona, szczególnie, że początkowo miałam opory przed lekarzem kobietą, zwłaszcza do prowadzenia ciąży. Z kolei usg połówkowe robiłam prywatnie u dr Tomasza Goździewicza i też z czystym sumieniem mogę polecić 😉

Dr Szuber jest specyficzny, nie każdy udźwignie jego poczucie humoru, ale jest konkretny i już mam z nim flow ;) oprócz tego, że jest ginekologiem jest również endokrynologiem co przy moich hormonalnych zawirowaniach ma znaczenie, a dodatkowo w ramach jednej wizyty mam kompleksowy przegląd ;)
na kiedy masz termin i gdzie planujesz rodzić? ;)
 
Do góry