reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

No u mnie Natalia wraca zawsze niestety z plamami na bluzkach z sosu po spagetti i kilka razy to nieraz piorę ale też ciężko to czasami nie chce zejść🤣
Właśnie juz teraz dopóki nie wyrośnie to zaczęłam ją ubiegać tylko w pepco bo tych droższych ubran mi poprostu szkoda... ostatnio body z hm załatwiła po jednym razie..

A od dziś zapalenie krtani witamy, siedzimy w domu bo obie ledwo żyjemy. A zaczęło się katarem przyniesionym ze żłobka.
 
reklama
Olga, mydełko galasowe z rossmana, tylko trzeba zaprać od razu, ale mi praktycznie zawsze schodzą plamy z nim. Kilka kolezanek mi już polecało.
 
Dziewczyny jak odplamiacie ubrania młodziaków?;) juz łapie się wszystkiego i plamy nie chcą zejść. Większość ubran załatwiona już.
Niestety ale pierzemy w jelpie bo mloda alergiczna i po zwykłych proszkach reaguje. A te wszystkie dziecięce to o kant d.... weźcie coś podpowiedzcie.
ja piorę najpierw z naszymi ubraniami a potem drugi raz w loveli, przewaznie schodzi a jak nie to zostawiam na po domu🙈
 
ja piorę najpierw z naszymi ubraniami a potem drugi raz w loveli, przewaznie schodzi a jak nie to zostawiam na po domu🙈
Juz jakieś rozwiązanie;D ale mamy ze starym stopę wojenna bo przeniosłam nam pralkę i suszarkę do piwnicy i teraz jest wojna bo ani mi ani jemu nie chce się schodzić robic prania ;D
 
Juz jakieś rozwiązanie;D ale mamy ze starym stopę wojenna bo przeniosłam nam pralkę i suszarkę do piwnicy i teraz jest wojna bo ani mi ani jemu nie chce się schodzić robic prania ;D
Ja mam u góry pralkę 🤣i przez cała wiosne lato i jak teraz jeszcze było ciepło to nawet na suszarkę pranie bylo latałam na dwór na linki pranie wieszac🙂
 
My wychodzimy z zapalenia oskrzeli. Właściwie pierwsza prawdziwa choroba Czarka. Na szczęście przeszedł ją leciutko.
Poza tym myślę żeby po nowym roku wybrac się z młodym do logopedy bo mam wtażenie, że z tą jego mową jest bardzo słabo.
No i powoli zaczynam się toczyć a nie chodzic a tu jeszcze trzy miesiące🤣
 
My wychodzimy z zapalenia oskrzeli. Właściwie pierwsza prawdziwa choroba Czarka. Na szczęście przeszedł ją leciutko.
Poza tym myślę żeby po nowym roku wybrac się z młodym do logopedy bo mam wtażenie, że z tą jego mową jest bardzo słabo.
No i powoli zaczynam się toczyć a nie chodzic a tu jeszcze trzy miesiące🤣
Ok to współczuję 😔no aż tak chyba źle nie jest jak jeszcze 3miesiace a Ty mówisz że zaczynasz się toczyć 🤣
 
reklama
My wychodzimy z zapalenia oskrzeli. Właściwie pierwsza prawdziwa choroba Czarka. Na szczęście przeszedł ją leciutko.
Poza tym myślę żeby po nowym roku wybrac się z młodym do logopedy bo mam wtażenie, że z tą jego mową jest bardzo słabo.
No i powoli zaczynam się toczyć a nie chodzic a tu jeszcze trzy miesiące🤣
A co to znaczy że jest słabo z mową ? Nic nie mówi czy mówi wybiórcze słowa ?
 
Do góry