reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny jak odplamiacie ubrania młodziaków?;) juz łapie się wszystkiego i plamy nie chcą zejść. Większość ubran załatwiona już.
Niestety ale pierzemy w jelpie bo mloda alergiczna i po zwykłych proszkach reaguje. A te wszystkie dziecięce to o kant d.... weźcie coś podpowiedzcie.
 
Dziewczyny jak odplamiacie ubrania młodziaków?;) juz łapie się wszystkiego i plamy nie chcą zejść. Większość ubran załatwiona już.
Niestety ale pierzemy w jelpie bo mloda alergiczna i po zwykłych proszkach reaguje. A te wszystkie dziecięce to o kant d.... weźcie coś podpowiedzcie.
No niestety bez odplamiaczy nie idzie my pierzemy we normalnym proszku od dawna...te dziecięce to teraz nie spiora nic niestety za słabe są...a jak dziecko alergik to ciężko już no chyba że są jakieś sposoby
 
Ja też już od dawna w "dorosłym" płynie do prania plus odplamiacz, ale mój alergikiem nie jest. Poza tym coraz więcej ubrań kupuje Czarkowi w Pepco - wtedy mi ich nie szkoda jak sie nie dopiorą😉
 
reklama
Mu tez tak robimy. To co aie nie spiera to do oddzielnej szafki i po domu ;D do malowania farbami czy cos. Ale właśnie więcej jest tych brudnych niż czystych bo ze żłobka wszystko wraca mega brudne ;p
No u mnie Natalia wraca zawsze niestety z plamami na bluzkach z sosu po spagetti i kilka razy to nieraz piorę ale też ciężko to czasami nie chce zejść🤣
 
Do góry