reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ale nie każdy chce. Ja nie mam zamiaru się zajeżdżać, skoro sa inne rozwiazania, Alek przez półtora roku prawie budził się co 2 h, więc gdybym miała kolejne dziecko i nie mialabym kiedy tego odespac, to chyba bym kogoś zamordowałam
Jak udało Wam się zejść z karmien ?;D pamiętaj ze u Ciebie byla ciaglr wojna z karmieniem ;p ja myslalam ze nam się szybko uda odejść od butli a mala w nocy jak wstanie to wola mleko;D i jest ciezko zapoić to woda
 
reklama
Mój Filip to jest wszędzie najmniejszy :D w żłobku taki okruszek mały a najszybszy i najwięcej go wszędzie, tak Panie mówią 😂😂 wszystkie dzieci siedzą, ale on nie ma czasu, biega cały czas, nie zatrzymuje się nawet na chwilę 🤧 na szczęście uśmiechnięty i grzeczny
 
Szczerze to wiekszosc dzieci tak ma, mało które dziecko do roku przesypia noce. żadne dziecko moich znajomych nie spalo jakoś wyjątkowo dobrze.
Jak ja się cieszę, że moja od ponad pół roku przesypia całe noce... 🙈 wstajemy o 6.30 zazwyczaj i nawet nie wiem co się w nocy za oknem działo 🙈
 
Jak ja się cieszę, że moja od ponad pół roku przesypia całe noce... 🙈 wstajemy o 6.30 zazwyczaj i nawet nie wiem co się w nocy za oknem działo 🙈
Zazdroszcze przespanych nocy ;D chociaz juz się przyzwyczaiłam ze mala budzi się zazwyczaj dwa razy w nocy i wstaje kolo 6 rano ;D
W porównaniu z pierwszymi miesiącami to teraz i tak jest bajka haha
 
reklama
Ciężki charakter ma mały nie dziwię się miałas niezła przeprawę z nim od małego taki jego urok 🙂
To normalne zachowanie dziecka w tym wieku. Zwlaszcza jesli karmione piersia... Dziecko potrzebuje sie przytulic do piersi nie rozumie ze mama juz nie ma sily na to. A takie komentarze o ciezkim charakterze nie wiem czemu mają sluzyc ..

@ness. Super sobie poradzilas !!!
 
Do góry