reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

My jeszcze mleczko na noc i w nocy czasem raz mleczko a czasem zaspokoi sie wodą😉 na drzemke tez mleczko ;)
2 tygodnie temu waga 12kg, z 86 juz wszystko na styk takze kupuje juz 92,98 😉
 
reklama
My jeszcze mleczko na noc i w nocy czasem raz mleczko a czasem zaspokoi sie wodą😉 na drzemke tez mleczko ;)
2 tygodnie temu waga 12kg, z 86 juz wszystko na styk takze kupuje juz 92,98 😉
U nas młody zaczął sie budzić dwa razy w ciągu nocy i jest wrzask o mleczko i jeszcze palcem mi pokazuje żeby mu zrobić, bo mam zawsze na stoliku przygotowane. Ale właśnie mam plan żeby odstawić całkiem, a co z tego wyjdzie to nie wiem 🙃
 
U nas młody zaczął sie budzić dwa razy w ciągu nocy i jest wrzask o mleczko i jeszcze palcem mi pokazuje żeby mu zrobić, bo mam zawsze na stoliku przygotowane. Ale właśnie mam plan żeby odstawić całkiem, a co z tego wyjdzie to nie wiem 🙃
to ja własnie zauwazyłam ze mu sie tylko pić chce a nie że jest glodny bo czasem upił z 30 ml i wiecej nie chciał. To teraz najpiere podaję bidon i własnie czesto sie napije i śpi dalej i mleka nie chce całą noc a jak wyrzuci bidon to wiem ze mleczko🙈
 
Ja nie daję mleka krowiego do picia. Daję modyfikowane 2x dziennie jak jest zalecane i to nam się sprawdza 😉
Myślę, że mleko krowie też w niewielkiej ilości nie zaszkodzi. Powiedziała nam tak nawet ceniona Pani profesor alergolog, żeby się nie bać tak krowiego. Jak najbardziej do kaszy mannej np.
 
reklama
Myślę, że mleko krowie też w niewielkiej ilości nie zaszkodzi. Powiedziała nam tak nawet ceniona Pani profesor alergolog, żeby się nie bać tak krowiego. Jak najbardziej do kaszy mannej np.
Ale ja daję młodemu mleko krowie i to już od dawna, w sumie odkąd zaczęłam podawać kaszki, wtedy jeszcze nawet nie było zalecane i tu na forum rozgorzała nawet dyskusja, że mleko krowie bee 😅 a moim zdaniem jest ok, tylko nie daję jako mleko do picia (bo do picia ma mm), tylko do posiłków typu kaszka, sosy, owsianki, jaglanki itd. 😉
 
Do góry