reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

W tym wieku już nie musi pić mleka z tego co się orientuję.
Wiem, że nie musi, ale chcę, żeby pił i Czarek też jest przyzwyczajony, że rano i wieczorem jest mleczko. Poza tym myślę, że to lepsze źródło wapnia dla takiego maluszka niż mleko krowie, ale każdy ma swoje dziecko i robi wg siebie.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mój młody jest jeszcze na piersi, pije w nocy 1-2 razy. W ciągu dnia zjada "cyca" zazwyczaj 1-2 razy, teraz niestety częściej bo jest świeżo po chorobie. (Jelitowke poprawił zapaleniem gardła z nadżerkami ) . Mleko krowie dostaje w kaszkach, plackach, naleśnikach jak chce to też kilka łyków z kubka bo widzi że starszy syn pije. Waży 11.5 kg i nosi 92 :)
 
Haha dziewczyny chyba moja mała okruszynka jest z tych wszystkich dzieciakow najwieksza. Pamiętam jak w pierwszym miesiącu życia posalam ze nie wiem czy wyjdzie z choroby i ze tak spada z wagi i jest masakra a teraz mala ma - 13kilo!! Nosi rozmiar 92 i ma tak właśnie 13 kilo;D jest mega radosnym, rozbrykanym i lubiącym postawić na swoim - dzieckiem. Wypompuje z nas wszystkie sily ale daje tyle miłości i jest taki przytulas ze serce rośnie na taki widok. Mleko pije jeszcze na noc i w nocy 1-2 razy. Zależy jak jej się zachce. Ale po malu chce ją wyprowadzić z nocnego mleka i zostawić tylko wieczorne.
Narazie jest ciezko bo wyszla wlasnie dolna 3 ale damy rade.
Poza tym w dzień tylko i wyłącznie stałe posiłki. A vo do gadania to gada jak najęta. Po swojemu to jedno ale duzo wyraźnych slow tez. Bardzo dużo rozumie ale i bardzo dużo potrafi nam przekazać i my ja rozumiemy.
Widze ze ta decyzja o zlobku byla jedna z lepszych decyzji mimo tego że wszyscy mówili że nie mam serca ze oddaje tak male dziecko;D
 
Haha dziewczyny chyba moja mała okruszynka jest z tych wszystkich dzieciakow najwieksza. Pamiętam jak w pierwszym miesiącu życia posalam ze nie wiem czy wyjdzie z choroby i ze tak spada z wagi i jest masakra a teraz mala ma - 13kilo!! Nosi rozmiar 92 i ma tak właśnie 13 kilo;D jest mega radosnym, rozbrykanym i lubiącym postawić na swoim - dzieckiem. Wypompuje z nas wszystkie sily ale daje tyle miłości i jest taki przytulas ze serce rośnie na taki widok. Mleko pije jeszcze na noc i w nocy 1-2 razy. Zależy jak jej się zachce. Ale po malu chce ją wyprowadzić z nocnego mleka i zostawić tylko wieczorne.
Narazie jest ciezko bo wyszla wlasnie dolna 3 ale damy rade.
Poza tym w dzień tylko i wyłącznie stałe posiłki. A vo do gadania to gada jak najęta. Po swojemu to jedno ale duzo wyraźnych slow tez. Bardzo dużo rozumie ale i bardzo dużo potrafi nam przekazać i my ja rozumiemy.
Widze ze ta decyzja o zlobku byla jedna z lepszych decyzji mimo tego że wszyscy mówili że nie mam serca ze oddaje tak male dziecko;D
Co do żłobka to ja uslyszalam tekst - "Już chcesz się go pozbyć? Szybko się znudziliście.". A teraz, jak jestem w ciąży, to słyszę tylko, że chyba zrezygnujemy, no bo jak - ja w domu a dziecko w żłobku. Ehhh... A ja jestem pewna, że żlobek wyjdzie Czarkowi tylko na dobre.
 
Haha dziewczyny chyba moja mała okruszynka jest z tych wszystkich dzieciakow najwieksza. Pamiętam jak w pierwszym miesiącu życia posalam ze nie wiem czy wyjdzie z choroby i ze tak spada z wagi i jest masakra a teraz mala ma - 13kilo!! Nosi rozmiar 92 i ma tak właśnie 13 kilo;D jest mega radosnym, rozbrykanym i lubiącym postawić na swoim - dzieckiem. Wypompuje z nas wszystkie sily ale daje tyle miłości i jest taki przytulas ze serce rośnie na taki widok. Mleko pije jeszcze na noc i w nocy 1-2 razy. Zależy jak jej się zachce. Ale po malu chce ją wyprowadzić z nocnego mleka i zostawić tylko wieczorne.
Narazie jest ciezko bo wyszla wlasnie dolna 3 ale damy rade.
Poza tym w dzień tylko i wyłącznie stałe posiłki. A vo do gadania to gada jak najęta. Po swojemu to jedno ale duzo wyraźnych slow tez. Bardzo dużo rozumie ale i bardzo dużo potrafi nam przekazać i my ja rozumiemy.
Widze ze ta decyzja o zlobku byla jedna z lepszych decyzji mimo tego że wszyscy mówili że nie mam serca ze oddaje tak male dziecko;D
A u nas o dziwo 4wszytkie naraz wychodzą 🙈
 
Co do żłobka to ja uslyszalam tekst - "Już chcesz się go pozbyć? Szybko się znudziliście.". A teraz, jak jestem w ciąży, to słyszę tylko, że chyba zrezygnujemy, no bo jak - ja w domu a dziecko w żłobku. Ehhh... A ja jestem pewna, że żlobek wyjdzie Czarkowi tylko na dobre.
No jak ma możliwość to niech chodzi 😁
 
reklama
Co do żłobka to ja uslyszalam tekst - "Już chcesz się go pozbyć? Szybko się znudziliście.". A teraz, jak jestem w ciąży, to słyszę tylko, że chyba zrezygnujemy, no bo jak - ja w domu a dziecko w żłobku. Ehhh... A ja jestem pewna, że żlobek wyjdzie Czarkowi tylko na dobre.
Dla mnie żłobek to było jedno z lepszych rozwiązań. Oczywiście jakbym siedziala sama w domu to bym ja zostawila ze wzgleduna finanse ale tak to nie ma opcji zeby nie vhodzila. W domu w życiu by nie miala tyle zabaw i frajdy co w żłobku. Wiadomo w domu są przytulamy itp a w żłobku ma czas się wybawić i zmęczyć.
 
Do góry