reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny, troche nie daje mi to spokoju - Czarek praktycznie nie mowi zrozumialych slow. Poza baba i czasem mama to jeszcze tylko nasladuje zwierzeta (wychodzi mu to srednio). Wiem ze dzieci sie nie porównuje ale jak to jest u Was?
U mnie słabo mowi. Rozumie wszystko. Więc przyjdzie czas. Ja nie mam spiny o to. Zaczne się martwić kolo 2 urodzin 😂
 
reklama
Czuję się uspokojona😄 Gdzieś poprostu rzuciło mi się w oczy, że poltoraroczne dziecko powinno mówić zrozumiale 5 - 8 słów... W innym razie logopeda. A Czarek miał bardzo przerośnięte wędzidełko. Niby bylo podcięte ale możliwe że będziemy musieli zabieg powtórzyć i pomyślałam, że moze to mialo wpływ.
 
Czuję się uspokojona😄 Gdzieś poprostu rzuciło mi się w oczy, że poltoraroczne dziecko powinno mówić zrozumiale 5 - 8 słów... W innym razie logopeda. A Czarek miał bardzo przerośnięte wędzidełko. Niby bylo podcięte ale możliwe że będziemy musieli zabieg powtórzyć i pomyślałam, że moze to mialo wpływ.
Takie dziecko to koło 2lat już rozumie więcej zwierzątka itd ja się tylko martwię bo mój nadal boi się chodzić stanie sam a pójść nie chce dziewczyny też późno chodziły 🙂więc nas to norma dzieci małe rodziły więc też nie wymagałam jakoś specjalnie 😀no dopóki nie zacznie chodzić to nie szczepie go 🙈
 
Dziewczyny, troche nie daje mi to spokoju - Czarek praktycznie nie mowi zrozumialych slow. Poza baba i czasem mama to jeszcze tylko nasladuje zwierzeta (wychodzi mu to srednio). Wiem ze dzieci sie nie porównuje ale jak to jest u Was?
Mojej się buzia nie zamyka, ale gada po swojemu. Zrozumiałych słów jest dosłownie garstka 😉 ale rozumie bardzo dużo 😉
 
Takie dziecko to koło 2lat już rozumie więcej zwierzątka itd ja się tylko martwię bo mój nadal boi się chodzić stanie sam a pójść nie chce dziewczyny też późno chodziły 🙂więc nas to norma dzieci małe rodziły więc też nie wymagałam jakoś specjalnie 😀no dopóki nie zacznie chodzić to nie szczepie go 🙈
Koleżanki syn ten "późno" zaczął, chyba jakoś na 1,5 roku, i ona też miała takiego spokojnego dzieciaka jak Twój syn, więc może taki typ. Nic z tym nie robili, jak ruszył tak po dwóch miesiącach już chyba biegał ☺️
 
Tylko trzeba monitorować, czy dziecko jest spokojne, bo ma taki charakter, czy dlatego ze nie potrafi broic.
Kuzyn Alka też był spokojny, a jak zaczął rehabilitować, to wyszło, że on nie potrafił broić, bo miał słabe napiecie. Teraz ba meble wchodzi
On jest spokojny ale też potrafi pokrzyczec sobie wchodzi po schodach już od jakiegoś czasu na łóżko 😀
 
reklama
Do góry