reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
🥰
 

Załączniki

  • IMG_20220601_181207674_HDR.jpg
    IMG_20220601_181207674_HDR.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 84
Dziewczyny w czym spia teraz Wasze maluchy ? Szukam jakis fajnych piżamek dla mlodej ;) w pajacu jest jej już za ciepło a body wole zostawić na zabawy w żłobku;D
U nas co jest czyste i wpadnie w ręce to w tym śpi 😂😂 wszystkie piżamy ubrudzone i poplamione bo rano w nich je śniadanie 🥴 czasami kładziemy go w piżamce z długim rękawem, czasami w samym body na długi rękaw, a czasami rękaw krótki a no tylko spodnie długie
 
U nas tak jest przy 4 i teraz przy 3... laryngolog i dentysta stwierdzili ze dlatego bardzo boleśnie ząbkuje bk późno zaczela... czekam aż wyjdą te 3 to będzie moze troche spokoju. Zanim 4 sie wybił to dziąsła caly czas podkrwawiały. Tragedia. Teraz przy 3 jest to samo
U nas też późno zaczęła ząbkować, ale to, co Ty piszesz, jak przechodzi, to wgl się nie równa.
 
My wyszliśmy na rower, tak szybko nie pamiętam, kiedy wracałam, przed deszczem 🤣 siostrę zostawiłam w tyle i jej syna i pognałam do domu, wyciągnęła mnie, bo ja chciałam spacer.🤣 ja to mogłabym zmoknąć, ale pomyślałam o Lenie.🤣
 
reklama
Do góry