reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny szukam skutecznej rady na mycie zębów. Do tej pory nje bylo problemu a od jakiegoś czasu mala wogole nie daje umyć górnych zębów. Jest krzyk jak by jej się krzywda działa. Dół bez problemu a Góra masakra. Wasze dzieciaki tez się tak stawiają?
 
Dziewczyny szukam skutecznej rady na mycie zębów. Do tej pory nje bylo problemu a od jakiegoś czasu mala wogole nie daje umyć górnych zębów. Jest krzyk jak by jej się krzywda działa. Dół bez problemu a Góra masakra. Wasze dzieciaki tez się tak stawiają?
Też ciężko. A najlepiej sama.😏
 
Dziewczyny szukam skutecznej rady na mycie zębów. Do tej pory nje bylo problemu a od jakiegoś czasu mala wogole nie daje umyć górnych zębów. Jest krzyk jak by jej się krzywda działa. Dół bez problemu a Góra masakra. Wasze dzieciaki tez się tak stawiają?
U nas ostatnio tragedia na widok szczoteczki ucieka 😂😂😂 ale trudno biorę ja na kolana robie fotel dentystyczny i myje. Placze No ale trudno.
 
U nas jest to samo, myje na siłę. Trudno.
Retyyy chyba w końcu mogę powiedzieć że u nas nie ma problemu 🤪 sory, wiem że wkurzające są takie odpowiedzi ale co tam - pochwałę młoda, na samo "idziemy myć zęby" leci do łazienki, my jej jej ja, choć już chce sama myć - nie trafia co prawda w żadnego zęba 😂 pozwalam jej jak już sama wyszczotkuje, widać że ja to cieszy że sama myje 🥰
 
Retyyy chyba w końcu mogę powiedzieć że u nas nie ma problemu 🤪 sory, wiem że wkurzające są takie odpowiedzi ale co tam - pochwałę młoda, na samo "idziemy myć zęby" leci do łazienki, my jej jej ja, choć już chce sama myć - nie trafia co prawda w żadnego zęba 😂 pozwalam jej jak już sama wyszczotkuje, widać że ja to cieszy że sama myje 🥰
Mój to samo leci za dziewczynami i siedzi i sam sobie jeździ szczoteczka ale ja potem jeszcze mu myje...😂a jak mu zabierzesz to ryk jest
 
reklama
Do góry