reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
A ja jestem wykończona tym dniem dzisiejszym mały dziś nie spał mi wogole w dzień nosiło go cały dzień latał wszedzie a ja jakiś error miałam o 16 i padłam przemęczona ostatnio jestem🙈
 
Dziewczyny, jakie buciki noszą teraz Wasze maluchy? Kompletnie nie wiem co kupić...
Moja ciagle nosi te same. Tylko rozmiary jej zmieniam. Dla mnie sa super. Wyginaja sie pięknie. A teraz jak cieplutko będzie to dostanie sandały crocs i juz
 

Załączniki

  • Screenshot_20220529_123011_pl.eobuwie.eobuwieapp.jpg
    Screenshot_20220529_123011_pl.eobuwie.eobuwieapp.jpg
    184,8 KB · Wyświetleń: 67
Dziewczyny, moja kuzynka szyję takie cudne rzeczy. Takie czapeczki w cenie 20 zl!
 

Załączniki

  • Screenshot_20220529_184620_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20220529_184620_com.instagram.android.jpg
    486,4 KB · Wyświetleń: 73
  • Screenshot_20220529_184616_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_20220529_184616_com.instagram.android.jpg
    421,2 KB · Wyświetleń: 74
reklama
a mogłabyś podesłać jakie ma materialy??? Chciałabym zamówić mojemu młodemu :D w sumie chyba najchętniej jakaś bez wzoru :) super są. Wystawi mi na olx? 🤭 Bo tam przesyłka grosze kosztuje
Jasne jak masz instagrama to napisz do niej. Ona ci wyślę wzory. Ta niebieska super bo muslinek to jest. Tam masz na zdjęciu nazwę jej instagrama, wystawia na olx lub vinted 😀
 
Do góry