reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Chyba pierwszy raz pokazałam się tutaj. Dziękuję za komplementy 🥰🥰🤭

@rosenberg staram się ten kregoslup ogarnąć, ale dostałam skierowanie do neurochirurga, więc dalej stoję w miejscu niestety. Szkoda, że szukałam terminu i w mojej okolicy jest za 1035 dni 🤣🤣 jutro muszę poszukać gdzieś dalej.
Te terminy, to masakra.. Powodzenia. siostra poszła badania do pracy robić. Lekarz spóźnił się godzinę i powiedział, że nie przyjmie nikogo z medycyny pracy, bo ma komplet. 🤦
 
U nas dzien mamy obył sie na Krzykach i płaczkach bo wyszla ostatnia czwórka ktora mega dala o sobie znać. Krew, opuchlizna itp;D mimo to udało się odwiedzić mame i tesciowa a mloda padla o 20 wirc mialam troche spokoju;D a dzis idziemy do żłobka na dzien rodziny;D
Nie myslalam ze tak szybko spotkają mnie takie imprezy haha

Wszystkim mamusiom spóźnione najlepsze życzenia!!!;D jak to wczoraj usłyszałam " zycze Wam zeby przy maluchach bylo tak czysto zeby nie trzeba było jeszcze nasrać na srodku" ;D !!!
 
U nas dzien mamy obył sie na Krzykach i płaczkach bo wyszla ostatnia czwórka ktora mega dala o sobie znać. Krew, opuchlizna itp;D mimo to udało się odwiedzić mame i tesciowa a mloda padla o 20 wirc mialam troche spokoju;D a dzis idziemy do żłobka na dzien rodziny;D
Nie myslalam ze tak szybko spotkają mnie takie imprezy haha

Wszystkim mamusiom spóźnione najlepsze życzenia!!!;D jak to wczoraj usłyszałam " zycze Wam zeby przy maluchach bylo tak czysto zeby nie trzeba było jeszcze nasrać na srodku" ;D !!!
No to nieźle 🙂ja miałam w środę festyn rodzinny moje dziewczyny tańczyły 😀potem miały pokaż baniek jakiś i dopiero w domu byłam po 19 a o 16 tam poszłam z małym...
 
No u nas to się zaczęło niedawno. Podejrzewam że wczesny świt może być winowajcą. Rolety są moją nadzieją na lepsze jutro
Jak nie masz rolet to ja bym jakiś koc zamontowała na noc 🧐 2-3 haczyki nawet takie naklejane - może wystarcza. Zobaczysz że zadziała, u nas ta sama historia była, zaczęłam zasłaniać okna i budzi się o 7ej. My mamy antywłamaniowe wiec jest ciemnica.
 
☺️
 

Załączniki

  • received_398381128839540.jpeg
    received_398381128839540.jpeg
    71,6 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Do góry