reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja się zastanawiam nad odstawieniem od piersi jak mąż będzie miał urlop. Teraz Ida to chyba z przyzwyczajenia się budzi, bo tylko oczy otworzy to od razu na rogala pokazuje. W dzień nie dostaje piersi to chyba w nocy sobie odbija 🤷 Ostatnio co godzinę się budziła. A takie zabawy w środku nocy na szczęście się skończyły, mam nadzieję🤣
 
Ja też ostatnio tak śpię bo czytam książki do 1 szej w nocy a młody parę razy obudził się już przed 5 😂 ech no wybrałam sobie życie trupa, co poradzę
No ja jak ide na 6 do pracy póki ogarnę dom to kolo północy się klade 😂😂 a jak wracam o 22 to też ogarniam, czytam, oglądam i idę spać kolo 1😂No ale cóż 😂
 
A moja Natalia ma urodziny zaraz 5 lat i będziemy robić urodziny też dla koleżanek jej i Kingi też zrobimy za jednym razem 😂więc razem z moimi dziećmi i kuzynkami to będzie 12dzieci 🤣🤣🤣ale się na głęboką wodę rzuciłam 🤣😂😂
 
reklama
Do góry