reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Mnie jelitówka dopadła. 😔
Mnie tez wiec chyba cos krazy ☹️ Na szczescie dzisiaj juz lepiej. Dwa dni trwalo 😢

Z to nasza mloda ropa w oku, katar i na wieczor mega placz. Dziwne bo zasnac nie chciala, bawic sie chciala tylko a tu godzina 2ga w nocy a ta dalej nie chce spac. I co jakis czas mega placz na zmiane z usmieszkami i zabawami 🤷‍♀️ Dopiero niedawno udalo mi sie ja uspic. Obstawiam zapalenie ucha…
 
reklama
Mnie tez wiec chyba cos krazy ☹️ Na szczescie dzisiaj juz lepiej. Dwa dni trwalo 😢

Z to nasza mloda ropa w oku, katar i na wieczor mega placz. Dziwne bo zasnac nie chciala, bawic sie chciala tylko a tu godzina 2ga w nocy a ta dalej nie chce spac. I co jakis czas mega placz na zmiane z usmieszkami i zabawami 🤷‍♀️ Dopiero niedawno udalo mi sie ja uspic. Obstawiam zapalenie ucha…
I u mnie dwa dni. W piątek mnie mulilo cały dzień, a w sobotę już biegunka. Dobrze, że bez wymiotów. Dzisiaj już jest ok.
O współczuję, biedna się męczy..
 
To tylko pisała
Francuzkom szczęki opadły jak im powiedziałam, że kobietaw Polsce juž na początku ciąży może iśc ot tak na zwolnienie, we Francji to jest 6 tygodni przed terminem rozwiązania, a potem siedzieć na 100% płatnym macierzyńskim przez rok😀😛... tylko one wcale by nie chciały siedzieć tak długo w domu i tylko zajmować się dzieckiem, to nie dla nich - inna kultura, zdecydowanie inne podejście do wychowywania dzieci ... Ich zdaniem od tego są nianie i żłobki, i dlatego też tu jest taka duża pomoc państwa przy opłatach za nianie czy żłobki. Mnie ostatnio tak pięknie wyliczyli, ile mi się należy dopłaty za nianię, że już tylko około 150-200 euro płacę za opiekę nad Élodie.
Pewnie zależy to również od kobiety, niekoniecznie od narodowości ;-) Znam Francuzki, które ze zwolnień chętnie korzystają. Jedna np. zaraz po pozytywnym wyniku bety poszła na zwolnienie do końca ciąży, bo powiedziała lekarzowi, że "coś tam czuje w dole brzucha"...
To ładnie ci wyliczyli ;-) - swego czasu mój mąż takimi wyliczeniami się zajmował. Większość znajomych zwracała się do niego z pretensjami, że CAF przyznał im za małe kwoty ;-)
 
Mnie tez wiec chyba cos krazy ☹️ Na szczescie dzisiaj juz lepiej. Dwa dni trwalo 😢

Z to nasza mloda ropa w oku, katar i na wieczor mega placz. Dziwne bo zasnac nie chciala, bawic sie chciala tylko a tu godzina 2ga w nocy a ta dalej nie chce spac. I co jakis czas mega placz na zmiane z usmieszkami i zabawami 🤷‍♀️ Dopiero niedawno udalo mi sie ja uspic. Obstawiam zapalenie ucha…
Jak się czujesz? A jak mloda? Byliscie u lekarza?
 
Jak się czujesz? A jak mloda? Byliscie u lekarza?
Hej, dzięki ❤️ Obie zdychamy, jutro idziemy do lekarza. Dzisiaj na szczescie juz tylko marudna, bez placzu. Ale bez apetytu tez, malutko zjadla w ciagu dnia. U mnie znowu zatoki i gardlo rozwalone. Mozna oszalec, mam wrazenie ze odkąd młoda jest w żłobku to JA caly czas choruje 😓
 
Hej, dzięki ❤️ Obie zdychamy, jutro idziemy do lekarza. Dzisiaj na szczescie juz tylko marudna, bez placzu. Ale bez apetytu tez, malutko zjadla w ciagu dnia. U mnie znowu zatoki i gardlo rozwalone. Mozna oszalec, mam wrazenie ze odkąd młoda jest w żłobku to JA caly czas choruje 😓
Chyba cos w tym jest bo ja nigdy tak nie chorowałam dopóki nie zostałam mamą. W ostatnich dniach zaliczyliśmy rumień zakaźny i ja tez złapałam :/
 
Hej, dzięki ❤️ Obie zdychamy, jutro idziemy do lekarza. Dzisiaj na szczescie juz tylko marudna, bez placzu. Ale bez apetytu tez, malutko zjadla w ciagu dnia. U mnie znowu zatoki i gardlo rozwalone. Mozna oszalec, mam wrazenie ze odkąd młoda jest w żłobku to JA caly czas choruje 😓
Kurczę, dużo osób mówi, że najgorsze 3 miesiące są.. dużo zdrówka. Daj znać, jak po wizycie.
 
reklama
Do góry