reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

No mloda ma jakies zapalenie oka. Ostatecznie moj mąż z nią pojechał bo ja dzisiaj gorączka 38.5 🫣 tak slabo sie czulam ze ledwo z lozka wyszlam. Niestety dostala jakis antybiotyk do oka 🫤 jak ja bym byla to bym sie wykłócala czy konieczne, no ale 🤷‍♀️ Babka powiedziala ze miala juz dzisiaj przed nami 6 takich przypadkow, wiec jakis syf krąży..
Oj to dużo zdrówka dla Was ❤️❤️❤️ może ty też do lekarza się umów
 
reklama
No mloda ma jakies zapalenie oka. Ostatecznie moj mąż z nią pojechał bo ja dzisiaj gorączka 38.5 🫣 tak slabo sie czulam ze ledwo z lozka wyszlam. Niestety dostala jakis antybiotyk do oka 🫤 jak ja bym byla to bym sie wykłócala czy konieczne, no ale 🤷‍♀️ Babka powiedziala ze miala juz dzisiaj przed nami 6 takich przypadkow, wiec jakis syf krąży..
Zdrówka dużo 🙃
 
U Qas tez jest taka piękna zima tej wiosny?
Az sie wymiotowac chce jak się patrzy na to co za oknem. ;/ nienawidze takiej pogody
 
reklama
@Tola90 jak dzisiaj się macie ?
hej, dzieki że pytasz <3

Dziewczyny, u nas jednak to był covid. Całe szczeście młoda zniosła go dość spokojnie, jeden dzień miała tai ciężki - to już pisałam. Mnie w poniedziałek rozłożyło na łopatki, temperatura 39st, zatoki, gardło, kaszel. Noo nie przypominam sobie kiedy ostatni raz tak źle się czułam. Teraz powoli mi przechodzi, za to zaczyna mój mąż. A tu dzieckiem sie jeszcze trzeba zajmować. No masakra, armagedon u nas w domu.
 
Do góry