reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
tak , kupiłam ten joie 360, 9-18kg :D przedwczoraj nam przyszedł, ale nie miałam okazji jeszcze przetestować jeździe bo młoda chora. jutro przetestujemy, bo jedziemy do lekarza :p w domu ją wsadzilismy to wygląda dużo lepiej niż w kobyłce :D:D:D
Zmotywowałaś mnie😂 jutro jadę i szukam 😂😂 duzo miejsca wam zajmie?
 
@Mikstura jak Twoja Matylda lubi pracę plastyczne. Polecam Ci Długopis 3d! Super zabawa 😀sama chętnie wyrywam Basi😂😂
 

Załączniki

  • IMG_20220307_162956.jpg
    IMG_20220307_162956.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 68
Dziewczyny pomóżcie. Za miesiąc wracam do pracy. Mam mozliwosc zapisać córkę do klubiku malucha lub zostawić ją z tesciowa gdzie placze jak tylko wchodzi do nich do domu.... tesciowa slabo chodzi na nogi i wiem ze jak mloda tam zostanie to napewno nie wyjdzie z nia na spacer i w razie dużego placzh nie będzie nosiła na rękach.... Ale w klubiku obawiam się że będzie bardzo chorować... co byście zrobiły na moim miejscu ?
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie. Za miesiąc wracam do pracy. Mam mozliwosc zapisać córkę do klubiku malucha lub zostawić ją z tesciowa gdzie placze jak tylko wchodzi do nich do domu.... tesciowa slabo chodzi na nogi i wiem ze jak mloda tam zostanie to napewno nie wyjdzie z nia na spacer i w razie dużego placzh nie będzie nosiła na rękach.... Ale w klubiku obawiam się że będzie bardzo chorować... co byście zrobiły na moim miejscu ?
Klubik, tesciowa zapasowa jak będzie chora. Najlepszy układ 😀
 
Do góry