reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Śpiewające brzdąca włączam i trochę spokoju. Wiem, że to nie wyjście. Ale nie ogląda cały dzień.😃
Ja nie oceniam ! 😌 u mnie maz pracuje z domu i od czasu do czasu moge mu malą „wcisnąć” 😁 a jakbym byla sama to juz dawno by bajki ogladala. Ja nie wiem jak Wy to dziewczyny ogarniacie jak same jestescie, a mezowie w pracy ! 😳😁
 
reklama
Dziewczyny, czy Wy macie jakies sposoby zeby zajac swoje maluszki by moc zrobic cos w domu? Pokazujecie im jakies bajki juz w tv? 😇 ja jeszcze nie, ale mnie kusi… 😁
Ja czasem na kilka minut puszczam Teletubisie (tylko ta bajka go wciąga tak, że patrzy jak zahipnotyzowany), ale to w sumie tylko jak muszę mu obciąć pazurki i się wyrywa :D Tak normalnie zawsze się coś wykombinuje, żebym chociaż minimum zrobiła (czasem niestety czas mam tylko jak śpi). Jak ma dobry dzień to trochę sam się bawi na macie, a trochę mi się kręci między nogami i patrzy co robię ;)
 
Ja czasem na kilka minut puszczam Teletubisie (tylko ta bajka go wciąga tak, że patrzy jak zahipnotyzowany), ale to w sumie tylko jak muszę mu obciąć pazurki i się wyrywa :D Tak normalnie zawsze się coś wykombinuje, żebym chociaż minimum zrobiła (czasem niestety czas mam tylko jak śpi). Jak ma dobry dzień to trochę sam się bawi na macie, a trochę mi się kręci między nogami i patrzy co robię ;)
U nas królują: "My Słowianie", "Dżesika" i "Angel" ( Kelly family ale wersja z koncertu jakiegoś w Niemczech) 😄 bajki mogą nie istnieć ,😂
 
Dziewczyny, czy Wy macie jakies sposoby zeby zajac swoje maluszki by moc zrobic cos w domu? Pokazujecie im jakies bajki juz w tv? 😇 ja jeszcze nie, ale mnie kusi… 😁
Ja wkładam do łóżeczka i wrzucam tam kilka/kilkanaście zabawek, które go aktualnie interesują. Z pół godziny mam, czasami więcej nawet - ideolo żeby posprzątać albo trening zrobić. Tylko jak go zostawiam w pokoju to nie mogę się tłuc bo wtedy słyszy i się denerwuje że jestem gdzie indziej 😂
Bajki to nie, ale po roczku planuje mu co jakiś czas puścić ms Rachel na youtubie bo jest spoko i dzieci bardzo ją lubią.
Czasami jak potrzebuje coś pilnie zrobić to wsadzam w fotelik do karmienia i włączam odkurzacz obok 😂😂 ale ogólnie uczę go zabawy w łóżeczku 2-3 razy dziennie. Już się tak przyzwyczaił, że rano po pobudce i karmieniu wkładamy go zawsze do łóżeczka i się bawi czasami nawet z godzinę. Teraz mój facet znowu w delegacji jest, ale kontynuuje ten zwyczaj żeby młody się nie przestawił :D i dzięki temu gnije w łóżku do 9 😂😂
 
Daje mu rurę od odkurzacza, uwielbia mam wtedy jakieś 15 min, pozwalam mu grzebać w pralce jak sprzątam w łazience to też takie 5-10 Min. Mam taką tablice magnetyczna do malowania z pisakiem to też tym lubi się bawić i też jakieś 5-10 min. w ostateczności grzebie po szufladach 🤷 albo jak brat ma wenę to bawią się razem :)
Oooo mój też pralke uwielbia. Jak jest wyprane i wysuszone to otwieram i pozwalam mu wyciągać. Wyciąga i wkłada i tak cały czas 😂 a ja obok np sobie prasuje
 
U nas królują: "My Słowianie", "Dżesika" i "Angel" ( Kelly family ale wersja z koncertu jakiegoś w Niemczech) 😄 bajki mogą nie istnieć ,😂
U nas nie wie, że jest coś innego, bo telewizora nie mamy, a u kogoś jak już musi być włączony, to staram się, żeby nie patrzył pusto w sam ekran (zwykle nic dla dzieci nie leci ani w ogóle nic ciekawego 😁), zna jedynie to co mu puścimy na laptopie. My przy nim też za bardzo nic nie oglądamy, bo się nie da skupić, więc nawet nie wie co może być, ale jak mu raz puściliśmy Smerfy to nie oglądał z takim zaciekawieniem jak Teletubisie właśnie 🤷
 
Oooo mój też pralke uwielbia. Jak jest wyprane i wysuszone to otwieram i pozwalam mu wyciągać. Wyciąga i wkłada i tak cały czas 😂 a ja obok np sobie prasuje
E to Ty masz pomocnika! Mój to na piorąca pralkę owszem uwielbia patrzeć, ale jak już wyprane to go nie interesuje a jak przyniosę miskę z mokrym praniem to mi wyrzuca wszystko, a potem jeszcze co powieszę i dosięgnie to z suszarki ściąga 😂
 
reklama
Do góry