reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dzisiaj mala zostaje sama z teaciowa na pol dnia. Drugi raz w życiu. Pierwszy byl jak miala 6msc. Plakala cały pobyt.
Takze moj stres dzis siega poziom max jak to dzis bedzie... najchętniej bym jej nie zostawała ale za chwile wracam do pracy i nie ominie mnie to. Muszą się do siebie przyzwyczaić
Ja wracam w marcu ale też muszę zacząć małego przyzwyczajać do babci przez większość dnia :)
 
reklama
My pozdrawiamy z wyjazdu. Jest super. Hanka szaleje w basenach. Na placach zabaw 😂 az piszczy do dzieci!
 

Załączniki

  • IMG_20220107_095237.jpg
    IMG_20220107_095237.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 78
My pozdrawiamy z wyjazdu. Jest super. Hanka szaleje w basenach. Na placach zabaw 😂 az piszczy do dzieci!
Super a ja podłogi szorowałam z farby 😂już powoli kończymy sypialnie poustawiać meble i szafę skręcić to może wkoncu bym mogła poukładać ciuchy...już w sklepie byłam raz i 3siaty 😂😂😂jutro Ur Kingi 7🎊jeszcze czeka mnie przystojnie pokoju 😁
 
Dziewczyny, czy Wy macie jakies sposoby zeby zajac swoje maluszki by moc zrobic cos w domu? Pokazujecie im jakies bajki juz w tv? 😇 ja jeszcze nie, ale mnie kusi… 😁
 
Dziewczyny, czy Wy macie jakies sposoby zeby zajac swoje maluszki by moc zrobic cos w domu? Pokazujecie im jakies bajki juz w tv? 😇 ja jeszcze nie, ale mnie kusi… 😁
Daje mu rurę od odkurzacza, uwielbia mam wtedy jakieś 15 min, pozwalam mu grzebać w pralce jak sprzątam w łazience to też takie 5-10 Min. Mam taką tablice magnetyczna do malowania z pisakiem to też tym lubi się bawić i też jakieś 5-10 min. w ostateczności grzebie po szufladach 🤷 albo jak brat ma wenę to bawią się razem :)
 
reklama
Do góry