reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Kolezanka mi opowiadala ze oni musieli inhalowac dziecko z antybiotykiem i mlody tez sie wyrywal i plakal, i niestety musieli go przytrzymywac silą. Trzeciego dnia juz nie bylo problemu. Moze mu minie za jakis czas…
Póki co za każdym razem się wyrywa i bez użycia siły się nie da 🙁 No może będzie lepiej jak będzie starszy i ogarnie, że to nic strasznego.
 
reklama
Ja bym chciala zeby moja zrozumiala ze przesypianie calej nocy jest dla jej dobra 🤣 dla mojego i calej rodziny 😂😂😂
Oo trz bym tego chciala;D dxis pobudek 8... i właśnie zaczynamy dzień. Czy 6 rano to dobra godzina na kawę? Nie wiem ale jak nie wypije to padnę;p
Nie jest co ten smród moj zdziwią ale juz mam dość. Z kocem zle, bez końca zle, w samym pajacu zle... jutro to chyba jej body zaloze i zobacze jaki będzie miała sen.
 
Oo trz bym tego chciala;D dxis pobudek 8... i właśnie zaczynamy dzień. Czy 6 rano to dobra godzina na kawę? Nie wiem ale jak nie wypije to padnę;p
Nie jest co ten smród moj zdziwią ale juz mam dość. Z kocem zle, bez końca zle, w samym pajacu zle... jutro to chyba jej body zaloze i zobacze jaki będzie miała sen.
Stary jechał na ryby więc od 4:30 się krzątał, a młody oczywiście oczy jak 5 zł. Aktualnie leże i myślę na sensem egzystencji, a misio się bawi sam w łóżeczku.
 
reklama
Do góry