reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Wiesz, to się zmienia jak w kalejdoskopie... Nigdy nie wiesz jak będzie później. Może być tak, że jak podrosną to te najgrzeczniejsze niemowlaki zrobią się diabełki... A te, które dawały czadu nagle okażą się super grzeczne :) znam wiele takich historii. Oczywiście różnie bywa :D ale musisz się troche podnieść na duchu, ja bardzo Ci współczuję, że nie masz męża obok bo jak mój facet wyjechał na 3 tygodnie to ja miałam tragiczne zmęczenie materiału, Filip dawał wtedy czadu jak nie wiem, modliłam się ciągle tylko żeby nadszedł czas spania wieczorem... Wyjeżdża znow w połowie listopada i jak o tym pomyśle to mdłości mam 🥴
Mam nadzieję że mój zawsze będzie taki grzeczny🤣wiadomo pomarudzi czasami a jak go bolą dziąsła to i popłacze 😂😂
 
reklama
Mała u mnie dziś odmówiła jedzenia. Na kaszkę odruch wymiotny, na obiad odruch wymiotny.. Mleko byle zaspokoić pierwszy głód i też odmowa. Kupy wkoło ;/
Na widoku już górna jedynka, dziąsło mega opuchnięte, i druga też sie pcha.... Mam nadzieję że to już końcówka i dlatego takie objawy.
Chociaz sie troche obawiam bo w rodzinie panuje jelitówa.
Wspolczuje 😱😓
 
Dziewczyny, macie jakies hity jedzeniowe, ktore Wasze maluchy uwielbiaja? Moj teraz wcina absolutnie wszystko i to w kawalkach (no chyba, ze wybitnie nie lubi-brokul podany z lososiem prosto do buzi-zawsze wydlubie brokula a teszte zje). Potrzebuje sie zainspirowac.
 
Dziewczyny, macie jakies hity jedzeniowe, ktore Wasze maluchy uwielbiaja? Moj teraz wcina absolutnie wszystko i to w kawalkach (no chyba, ze wybitnie nie lubi-brokul podany z lososiem prosto do buzi-zawsze wydlubie brokula a teszte zje). Potrzebuje sie zainspirowac.
Moja córka bardzo lubi gofry, robiłam z kaszą manną, bananem, malinami, burakami 😂 Tylko wyobraźnia mnie ogranicza 😂 I bardzo lubi kisiel. Dzisiaj miałam chlebek bananowy to też wcinała :)
 
Dziewczyny, macie jakies hity jedzeniowe, ktore Wasze maluchy uwielbiaja? Moj teraz wcina absolutnie wszystko i to w kawalkach (no chyba, ze wybitnie nie lubi-brokul podany z lososiem prosto do buzi-zawsze wydlubie brokula a teszte zje). Potrzebuje sie zainspirowac.
Tak! U nas pomidor w każdej postaci - surowy normalnie ze skórką pokrojony w wąskie kawałki podaje to potrafi tylko pomidora zjeść i nawet chleb zostawić. Makaron z sosem pomidorowym to hit. Brokuł i kalafior i ogórek kiszony też 🙈🙈
Bardziej pytasz o produkty czy o przepisy?
Jeśli o to drugie to u nas właśnie ten makaron z sosem pomidorowym, klopsy z mięsa i warzyw z rosołu, omlet z warzywami, bułka z kremowym białym serkiem, potrawka z indyka z batatami i porem. Ogólnie wszelkie potrawki z mięsem i warzywami wchodzą super. Pulpety z soczewicy i kaszy pęczak. Makaron ze szpinakiem. Kotleciki jajeczne. I pierogi z jagodami :)
 
Tak! U nas pomidor w każdej postaci - surowy normalnie ze skórką pokrojony w wąskie kawałki podaje to potrafi tylko pomidora zjeść i nawet chleb zostawić. Makaron z sosem pomidorowym to hit. Brokuł i kalafior i ogórek kiszony też 🙈🙈
Bardziej pytasz o produkty czy o przepisy?
Jeśli o to drugie to u nas właśnie ten makaron z sosem pomidorowym, klopsy z mięsa i warzyw z rosołu, omlet z warzywami, bułka z kremowym białym serkiem, potrawka z indyka z batatami i porem. Ogólnie wszelkie potrawki z mięsem i warzywami wchodzą super. Pulpety z soczewicy i kaszy pęczak. Makaron ze szpinakiem. Kotleciki jajeczne. I pierogi z jagodami :)
Ranyyy !!!! Ty to wszystko sama robisz !?!?! 😵😵😵
 
reklama
Ranyyy !!!! Ty to wszystko sama robisz !?!?! 😵😵😵
Tak (poza pierogami :D), ale ja gotuję dla wszystkich, nie robię dla młodego osobno. Czasami jak mamy jakiś "cięższy" obiad to mu np z części składników blenduje jakaś zupkę. Ja ogólnie kocham gotować :D mogłabym stać ciągle przy garach. Tylko sprzątać potem mi się nie chce 😂😂 lubię dobrze zjeść :D i zapewniam, że 90% potraw jest szybka i prosta w przygotowaniu!
 
Do góry