reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Tak! U nas pomidor w każdej postaci - surowy normalnie ze skórką pokrojony w wąskie kawałki podaje to potrafi tylko pomidora zjeść i nawet chleb zostawić. Makaron z sosem pomidorowym to hit. Brokuł i kalafior i ogórek kiszony też 🙈🙈
Bardziej pytasz o produkty czy o przepisy?
Jeśli o to drugie to u nas właśnie ten makaron z sosem pomidorowym, klopsy z mięsa i warzyw z rosołu, omlet z warzywami, bułka z kremowym białym serkiem, potrawka z indyka z batatami i porem. Ogólnie wszelkie potrawki z mięsem i warzywami wchodzą super. Pulpety z soczewicy i kaszy pęczak. Makaron ze szpinakiem. Kotleciki jajeczne. I pierogi z jagodami :)
Ekstra! Moj mieso i ryby wciaga pod kazda postacia, ale nie mam pomyslow na dania bez mieska. Niestety na pomidora jest uczulony (wysypka na calym ciele i rozwolnienie), a tez dalby sie za niego pokroic. Skad nierzesz przepisy?
 
Dziewczyny nie wiem czy to normalne, ale wlaczylam sobie piosenki świąteczne i tak dobrze mi się przy tym sprzata 😂 ja to serio czuje święta 😂😂
 

Załączniki

  • IMG_20211106_093730.jpg
    IMG_20211106_093730.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 64
Dziewczyny nie wiem czy to normalne, ale wlaczylam sobie piosenki świąteczne i tak dobrze mi się przy tym sprzata 😂 ja to serio czuje święta 😂😂
Jak Ty mozesz sprzatac przy dzieciach? Moj jak tylko wstane to jest ryk jakby obdzieri ze skory-trzeba sie z nim bawic. A tak mi sie marzy sprzatanie za dnia a nie w nocy
 
Jak Ty mozesz sprzatac przy dzieciach? Moj jak tylko wstane to jest ryk jakby obdzieri ze skory-trzeba sie z nim bawic. A tak mi sie marzy sprzatanie za dnia a nie w nocy
Baska bawi sie u siebie klockami. Hanka w krzesełku ma jedzenie więc jest zadowolona. Ja wtedy mogę odkurzyć i oczywiście umyć podloge 😂😂a później na raty cos robie.
 
Ekstra! Moj mieso i ryby wciaga pod kazda postacia, ale nie mam pomyslow na dania bez mieska. Niestety na pomidora jest uczulony (wysypka na calym ciele i rozwolnienie), a tez dalby sie za niego pokroic. Skad nierzesz przepisy?
Z głowy :D raczej robię na oko tak jak nam tylko bez soli i cukru. mój też taki mięsny 🙈 ale właśnie pulpety można fajnie zrobić np z kaszy i warzyw tak, że nie pozna, że są bez mięsa :D a co do pomidora to u nas podobna sława cieszy się papryka czerwona, może u Was też zda egzamin(np sos pomidorowy można zmienic na paprykowy). Ogolnie to większość dan przyrządzam tym samym schematem tylko np zmieniam jakieś składniki. Dzisiaj na śniadanie jedliśmy gofry z cukinią i papryką :D kozackie :D
A co do obiadków bezmiesnych to ja właśnie często mam pomrozone dla młodego Zblendowane "zupki" np curry z ciecierzycy z ryżem, kalafiorowa z kaszą, makaron z brokułami. Jak robię zupę to część odkładam dla młodego i blenduje i mroze, a resztę mamy na świeżo.na obiad. Za każdym razem mięso i warzywa z zupy idą na klopsy albo pasztet. I tak co tydzień :D
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny powiedzcie mi i doradźcie !
Brałyście może antybiotyk ? Ja niestety brałam w 15 tygodniu Augumentin na zapalenie zęba …
Później złapała mnie angina w 24 tygodniu wiec znowu antybiotyk tym razem Amotaks wyleczyłam i znów dopadło mnie kaszel katar jestem w 26 tygodniu byłam u lekarza niby wszystko w porządku miałam się inhalować i domowe sposoby w razie jakby mi się pogorszyło lub nie przeszło mam brać Zinnat ! 🙈 i niestety nic mi się nie poprawia jeszcze widzę biały nalot na gardle podejrzewam ze pewnie znów angina i moje pytanie jest takie ile razy brałyście antybiotyk ? I co o tym myślicie brać następny już trzeci 😱 czy leczyć się sama 😞 Troszkę sie obawiam 😞
 
reklama
Hej dziewczyny powiedzcie mi i doradźcie !
Brałyście może antybiotyk ? Ja niestety brałam w 15 tygodniu Augumentin na zapalenie zęba …
Później złapała mnie angina w 24 tygodniu wiec znowu antybiotyk tym razem Amotaks wyleczyłam i znów dopadło mnie kaszel katar jestem w 26 tygodniu byłam u lekarza niby wszystko w porządku miałam się inhalować i domowe sposoby w razie jakby mi się pogorszyło lub nie przeszło mam brać Zinnat ! 🙈 i niestety nic mi się nie poprawia jeszcze widzę biały nalot na gardle podejrzewam ze pewnie znów angina i moje pytanie jest takie ile razy brałyście antybiotyk ? I co o tym myślicie brać następny już trzeci 😱 czy leczyć się sama 😞 Troszkę sie obawiam 😞
Ja nigdy nie brałam antybiotyku w ciąży bo nie chorowałam 🙂
 
Do góry