reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Tak (poza pierogami :D), ale ja gotuję dla wszystkich, nie robię dla młodego osobno. Czasami jak mamy jakiś "cięższy" obiad to mu np z części składników blenduje jakaś zupkę. Ja ogólnie kocham gotować :D mogłabym stać ciągle przy garach. Tylko sprzątać potem mi się nie chce 😂😂 lubię dobrze zjeść :D i zapewniam, że 90% potraw jest szybka i prosta w przygotowaniu!
To ja też lubię gotować, tylko po tym sprzatac średnio 😂😂 u nas ogórek kiszony też hit! :)
 
reklama
Tak (poza pierogami :D), ale ja gotuję dla wszystkich, nie robię dla młodego osobno. Czasami jak mamy jakiś "cięższy" obiad to mu np z części składników blenduje jakaś zupkę. Ja ogólnie kocham gotować :D mogłabym stać ciągle przy garach. Tylko sprzątać potem mi się nie chce 😂😂 lubię dobrze zjeść :D i zapewniam, że 90% potraw jest szybka i prosta w przygotowaniu!
No wiem wiem, wysylalas nawet jakies szybkie przepisy. I wszystko brzmialo zdrowo i smakowicie 😏🥰 powinnas nam stworzyc jakas ksiazke kucharska przepisów by rosenberg 😁😍
 
Jej ile te wasze dzieci jedzą. Mój to tylko mleko 🤣
Moja juz calkiem sporo wpylala, a ostatnio ma sniadanie 3łyżeczko i to wszystko 😳 kolacja to samo. Mam podejrzenie ze chce mnie wrobic w blw, bo do raczek bierze chetnie. Tylko ile pozniej tego ląduje w brzuchu… kto to wie 🤦‍♀️
 
Dziewczyny, macie jakies hity jedzeniowe, ktore Wasze maluchy uwielbiaja? Moj teraz wcina absolutnie wszystko i to w kawalkach (no chyba, ze wybitnie nie lubi-brokul podany z lososiem prosto do buzi-zawsze wydlubie brokula a teszte zje). Potrzebuje sie zainspirowac.
U nas nie ma jakiegoś faworyta, raczej wszystko co mu daję, to ładnie je. Omlet, jajecznica, jajko gotowane z musem z cukini, ryba w warzywach (robiłam z jarzynami i z papryką i pomidorem- obie za drugim razem mega podeszły, za pierwszy bez przekonania), kaszka z owocami, jogurt z bananem, bułka z serkiem/konfiturą, pulpety drobiowo-warzywne. Z zup to tylko rosół i jarzynowa. Ale ja daję też często słoiczki, bo nie zawsze mam czas i chęć, by dodatkowo coś mu gotować 😉
 
Tak (poza pierogami :D), ale ja gotuję dla wszystkich, nie robię dla młodego osobno. Czasami jak mamy jakiś "cięższy" obiad to mu np z części składników blenduje jakaś zupkę. Ja ogólnie kocham gotować :D mogłabym stać ciągle przy garach. Tylko sprzątać potem mi się nie chce 😂😂 lubię dobrze zjeść :D i zapewniam, że 90% potraw jest szybka i prosta w przygotowaniu!
Ja też sama gotuje dla małego 😂
 
Jej ile te wasze dzieci jedzą. Mój to tylko mleko 🤣
Mój też głównie mleko :D ja dalej mam z 8 karmień na dobe standardowo, czasem pewnie więcej... Nawet nie liczę, ale bywa że chce pierś co dwie godziny albo i częściej. No i podaje mu coś stałego zawsze jak my siadamy do posiłku. Ale troszkę tylko, np jednego małego pulpecika albo troszkę makaronu. Jak karmie łyżeczka to zjada więcej, wiadomo :D
 
reklama
Mój też głównie mleko :D ja dalej mam z 8 karmień na dobe standardowo, czasem pewnie więcej... Nawet nie liczę, ale bywa że chce pierś co dwie godziny albo i częściej. No i podaje mu coś stałego zawsze jak my siadamy do posiłku. Ale troszkę tylko, np jednego małego pulpecika albo troszkę makaronu. Jak karmie łyżeczka to zjada więcej, wiadomo :D
Ja właśnie nie pamiętam kiedy jadłam obiad, a stary to głównie wieczorami jak z roboty wraca, więc u nas totalna lipa z posiłkami. Standardowo dostaje tylko owoce z tubki codziennie, jogurt, ale właśnie brakuje mi jakiegoś obiadu 🤣
 
Do góry