reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Przesrane macie dziewczyny! 😭 Ja bym wymiękła :D Mi dzisiaj Czaruś dał pospać do 8, a że spokojnie leżał u siebie w łóżeczku, to jeszcze trochę poleżałam, zanim do niego wstałam 🙈 Zjadł, trochę się pobawił (wynosząc dywanik z łazienki i waląc drzwiami o szafę, ale to się wytnie), znowu zjadł i od 11:30 drzemeczka. Nie mam już za bardzo co sprzątać, bo wczoraj jak spał 3,5h to wszystko ogarnęłam 😂 Zrobię sobie make up i crunchy dla chłopaka, szkoda, że spacer dziś znów trzeba będzie odpuścić, bo pada, a po południu mamy fizjo - ciekawe co powie.
Skad sie biora takie grzeczne dzieci?
 
reklama
Sen to jedna z podstawowych potrzeb człowieka. Jeśli nie masz tego zapewnionego to nie ma się co dziwić że chodzisz jak wrak człowieka. Trzeba to jakoś zorganizować. Ja czasami po prostu mówię mojemu mężowi że wychodzę i choćby działo się nie wiadomo co to wychodzę. Dopiero niedawno zaczęłam to wprowadzać, ale psychicznie bardzo pomaga takie odcięcie się. Nie pamiętam jak jest u ciebie, czy mąż jest dyspozycyjny….
Moj Maz pracuje poza Warszawa-jestesmy sami od poniedzialku do piatku
 
Najlepsze unieruchomienie dziecka 😂😂
 

Załączniki

  • IMG_20211105_134943.jpg
    IMG_20211105_134943.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 83
Skad sie biora takie grzeczne dzieci?
Wiesz, to się zmienia jak w kalejdoskopie... Nigdy nie wiesz jak będzie później. Może być tak, że jak podrosną to te najgrzeczniejsze niemowlaki zrobią się diabełki... A te, które dawały czadu nagle okażą się super grzeczne :) znam wiele takich historii. Oczywiście różnie bywa :D ale musisz się troche podnieść na duchu, ja bardzo Ci współczuję, że nie masz męża obok bo jak mój facet wyjechał na 3 tygodnie to ja miałam tragiczne zmęczenie materiału, Filip dawał wtedy czadu jak nie wiem, modliłam się ciągle tylko żeby nadszedł czas spania wieczorem... Wyjeżdża znow w połowie listopada i jak o tym pomyśle to mdłości mam 🥴
 
Skad sie biora takie grzeczne dzieci?
Generalnie to on jest mały łobuz, tyle, że lubi spać 🙈 Jak nie śpi, to w ogóle się nas nie słucha, wszystko rozwala, wyrzuca, włazi gdzie nie można i sie złości jak coś jest nie po jego myśli, ale pewnie większość dzieci w tym wieku tak ma 😂 Teoria mojej znajomej jest taka, że jak w ciąży się ma spokój i mało stresu, to potem dziecko grzeczne i spokojne i może coś w tym jest, bo ja wyjątkowo (jak na mnie) na luzie przeszłam ten czas 😉
 
Na pocieszenie powiem, że Czarek od godziny już nie śpi i wariuje 🙈 Chyba jednak zaliczymy spacer, bo brakuje mi kilku składników do obiadu 🤭
 
reklama
Mój to póki nie zaczął raczkować i wstawać to był taki grzeczniutki... Tęsknię za tym 🙈
Mi to np nie przeszkadza, że chodzi kolo lozka rozwala wszystko, bo jest ciekawa świata więc super. Wkurza mnie brak snu w nocy. A tak jest super fajna, tańczy sobie, bije brawo, uśmiecha się od ucha do ucha 😁
 
Do góry