reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny a mi strzeliło wczoraj coś w plecach, nie ma jakiejś tragedii ale wczoraj wieczorem już miałam dosyć wszystkiego. Starszak poszedł robić kupę a młody za nim
Siedzę i zdycham na tej kanapie i myślę sobie, przecież się nie pozabijają, nie idę ( u mnie nie ma chemii, proszkow na wierzu). Za chwilę starszak wolą mama! Wchodzę a moje niemowlę siedzi ze szczotką od wc i macha jak różdżka , w kałuży, która wylała się z tego stojaka nad nad nim starszy ze spuszczonymi gaciami....
 
reklama
Dziewczyny a mi strzeliło wczoraj coś w plecach, nie ma jakiejś tragedii ale wczoraj wieczorem już miałam dosyć wszystkiego. Starszak poszedł robić kupę a młody za nim
Siedzę i zdycham na tej kanapie i myślę sobie, przecież się nie pozabijają, nie idę ( u mnie nie ma chemii, proszkow na wierzu). Za chwilę starszak wolą mama! Wchodzę a moje niemowlę siedzi ze szczotką od wc i macha jak różdżka , w kałuży, która wylała się z tego stojaka nad nad nim starszy ze spuszczonymi gaciami....
Rozbawiłaś mnie 😁😁😁
 
Łączę się w bólu... Co usnelam ona wstawala.... Teraz próbuje ja uspic ale Panienka chyba inne plany ma. Mam brudna podłogę i nie mogę przestać o niej myśleć że muszę ją umyć 😂😂
Haha mam to samo. Wvzoraj nam wymieniali okna wiec zasuwalqm z mopem do 21 dzia przyszli kończyć i znów brudno. Mloda soe bawi w najlepsze a ja tylko soedze i czekam aż usnie zeby złapać moją i wkoncu zmyć ten balagan
 
Dziewczyny a mi strzeliło wczoraj coś w plecach, nie ma jakiejś tragedii ale wczoraj wieczorem już miałam dosyć wszystkiego. Starszak poszedł robić kupę a młody za nim
Siedzę i zdycham na tej kanapie i myślę sobie, przecież się nie pozabijają, nie idę ( u mnie nie ma chemii, proszkow na wierzu). Za chwilę starszak wolą mama! Wchodzę a moje niemowlę siedzi ze szczotką od wc i macha jak różdżka , w kałuży, która wylała się z tego stojaka nad nad nim starszy ze spuszczonymi gaciami....
😂😂😂 różdżką😂 bardzo mnie to rozbawilo. Opowiadalabym wszystkim znajomym 🙊
 
Przesrane macie dziewczyny! 😭 Ja bym wymiękła :D Mi dzisiaj Czaruś dał pospać do 8, a że spokojnie leżał u siebie w łóżeczku, to jeszcze trochę poleżałam, zanim do niego wstałam 🙈 Zjadł, trochę się pobawił (wynosząc dywanik z łazienki i waląc drzwiami o szafę, ale to się wytnie), znowu zjadł i od 11:30 drzemeczka. Nie mam już za bardzo co sprzątać, bo wczoraj jak spał 3,5h to wszystko ogarnęłam 😂 Zrobię sobie make up i crunchy dla chłopaka, szkoda, że spacer dziś znów trzeba będzie odpuścić, bo pada, a po południu mamy fizjo - ciekawe co powie.
 
reklama
Kurcze, u mnie tez. Ciesze sie, ze mam zdrowe dziecko, ale ostatnio jak on sie budzi o 4 (bo sie nie przestawil, a przypominam, ze moje dziecko nigdy nie mialo drzemek w dzien), to nie mam sily do niego isc. Musze cos zrobic dla siebie, bo zamiast sie cieszyc czasem z synkiem, to ciagle mysle jaka jestem zmeczona-a bardzo nie chce, zeby on to odczuwal.
Sen to jedna z podstawowych potrzeb człowieka. Jeśli nie masz tego zapewnionego to nie ma się co dziwić że chodzisz jak wrak człowieka. Trzeba to jakoś zorganizować. Ja czasami po prostu mówię mojemu mężowi że wychodzę i choćby działo się nie wiadomo co to wychodzę. Dopiero niedawno zaczęłam to wprowadzać, ale psychicznie bardzo pomaga takie odcięcie się. Nie pamiętam jak jest u ciebie, czy mąż jest dyspozycyjny….
 
Do góry