reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

To jest najgorsze jak ktoś smaka narobi. Za mną ostatnio tydzień czasu chodziła właśnie sałatka warzywna aż w końcu sobie zrobiłam i jadłam 3 dni😂
Przed ciąża byłam na diecie płodności, piekłam chlebek, gryczanki, owsianki, warzywka i kiełki. A teraz hulaj duszo🙈
Muszę się pilnować, bo u mnie już 1,5kg na plusie. A jak u Was wygląda sytuacja wagowa?
Minus 2 zobacze 4sierpnia jak dalej z waga
 
reklama
Ja mam zawsze jak jestem u mojego ginekologa 😊

Dziewczyny, a jest tu może któraś z Was, która miała mdłości, ale nie wymiotowała? Ja tam miałam do tej pory i trochę to dla mnie dziwne. Od wczoraj mnie nie mdli 😁
oj ja tak mam ciagle. Nudności i to bardzo mocne całymi dniami. Często tez jak kładę się spać. Plus zgaga. Wymiotów zero. Dodam, ze jem dość zdrowo, jestem wegetarianka i ogólnie mam zachcianki na warzywa wiec nie wiem po czym mi aż tak złe (zgaga). W poprzedniej ciąży było przyjemnie teraz mocno się mecze ale cieszę się, ze przy aj niej nie ma wymiotów.
Hej dziewczyny,
Mam pytanko, może któraś tak miała. Miałam dzisiaj prenatalne ( wszystko super) i dobrze się złożyło bo wzięłam z tej okazji dzień wolny. Od samego rana czułam ból w dole pleców, myślałam na początku że to może nerki, potem ból się zasilił tak, że na badaniach nie mogłam tych 20 min wyleżeć, siedzieć też nie mogłam ani nic. Wróciłam do domu, po długim czasie znalazłam odpowiednią pozycję do spania ale niedługo znowu miałam wstać bo miałam wizytę u dentysty. Później ból zelżał ale miałam wrażenie że promieniuje mi na nogi. Dodam że rano wg zwykłego termometru rtęciowego miałam 37.5°, ale w centrum medycznym badali i wyszło 36.6, podobnie i dentysty. Wróciłam do domu i przeleżałam a nawet przespałam 2h. Boleć przestało więc wstałam i właśnie jak stanęłam na prawej nodze to poczułam ból w prawym pośladku który promieniował w górę i dół. Potem dalej mnie bolały znowu cały dół pleców z nogami jak leżałam. Wzięłam apap, przeszło trochę ale nie martwię... pytałam lekarki na prenatalnych to mówiła że w dole pleców nie boli od ciąży, tylko może mało piję i to nerki. Ale z drugiej strony nie mam innych objawów zapalenia nerek...
ja mam od tygodnia wieczorami silne bóle w lewym pośladki, które promieniują do kolana. Tak jakby skurcze. Boli bardzo. Czasem mniej, czasem mocniej, ze aż mam problem żeby zasnąć. Planuje to zgłosić na następnej wizycie- myślałam, ze może macica uciska ba jakiś nerw? I obstawiam rwę kulszowa.


Ja większość rzeczy po synku wydałam wiec czekają nas duże wydatki. Ale tez chce łapać okazje na olx, trochę paczek z ciuszkami, jakoś to będzie ;)
Witajcie dziewczyny 😊 mozna do was dołączyc? Jestem w 10+3, planowany termin porodu 18 luty 😊 to moja 4 ciąża nieplanowana... 😉
hej hej! Witam ;)
Hej Dziewczyny:)
Podczytuje Was od dłuższego czasu i chętnie dołączę do Waszego grona.
Termin mam na 28.02, ciąża bliźniacza dwujajowa.
Życzę wszystkim miłej i pełnej energii soboty, której większości z nas ostatnio brakuje ;)
O gratulacje! Trzymam kciuki za bliźniaki ;)
Też będę mieć cesarke. W 1 ciąży miałam ciśnienie teraz też już się na nie szykuje. Lekarz od razu powiedział że cesarka będzie. Boję się bo poprzednia wspominam tragicznie....
ja tez będę mieć cesarkę ze względu na macice dwurożna z przegroda plus pierwsza cesarkę - ale znosiłam ja rewelacyjnie (czekałam do porodu naturalnego bo syn był miednicowo ułożony) i oby teraz tez tak było
Cześć dziewczyny! Podgladam od dawna ale dzis postanowilam się przywitać 😊 właśnie rozpoczynamy 12 tydzien, termin na 13 lutego, na poczatku sierpnia badania prenatalne. W tym roku koncze 34 lata, to moja pierwsza ciaza i praktycznie bezobjawowa. Jestem z opolskiego. Zycze wszystkim pieknego dnia i dużo zdrowka!
hej ;) ja tez 34 lata ;) ale już druga. Trzymam kciuki!
 
Szczerze mówiąc to nic nie słyszałam na ten temat, mój lekarz z kolei ma fazę na nie jedzenie mięsa w ciąży, bo to "syf", ewentualnie cielęcina albo wołowina [emoji85] Oczywiście jem to na co mam ochotę [emoji6]
Nie jedz mięsa bo syf a potem przyjmuj sztuczne witaminy bo anemia
Kazdy lekarz gada jakies glupoty co do jedzenia nie jedz tego i tego a idz i tak będziesz jadla na co masz ochote ja salatki uwielbiam[emoji8]i majonez lubie tez czesto smaruję nim kanapki z szynka i serem[emoji16]
Też uwielbiam majonez + ser + szynka + pomidor [emoji3053]

Sporo tu mam 30+ a która z Was jeszcze przed 30.?
 
Nie jedz mięsa bo syf a potem przyjmuj sztuczne witaminy bo anemiaTeż uwielbiam majonez + ser + szynka + pomidor [emoji3053]

Sporo tu mam 30+ a która z Was jeszcze przed 30.?

Na pewno nafaszerowane antybiotykami i innymi odpadami mięsa nie są lepsze😉 zresztą jedzenie mięsa nie gwarantuje braku anemii.
 
reklama
Cześć Wam, serwus wszystkim nowym mamom tutaj 😍
Ja dzisiaj z mężem wybrałam się na spacerek i padłam po nim jak głupia.
Też uwielbiam majonez, świetny jest do wszystkiego, a jajeczka z majonezem i szczypiorkiem to sztos!
Myślę czy nie zacząć czegoś kupować dla dzidzi, ale to chyba ciut za wcześnie. Na razie oglądaliśmy wózki i kosmiczne sumy one kosztuja.
 
Do góry