reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja mam dzisiaj imieniny teściowej i z tej okazji poprosiła mnie o upieczenie chleba na grilla. Siedzi już w piecu. Swoją drogą, mogę Wam polecić świetny przepis na pszenny chleb z zakwasem żytnim.
 
reklama
Jeśli to twardnienie i puszczanie to mam podobnie od samego początku ciąży. Jak coś podniosę czy za długo jadę samochodem, przemecze się a czasem bez powodu u mnie to 11 TC 😬
czytalam że to moge być skurcze Braxtona - Hicksa ale podobno pojawiają się od 20 TC... Sama nie wiem czy się martwić 🤔
Bylam u lekarza in mowi ze to normalne
 
Cześć Wam, serwus wszystkim nowym mamom tutaj 😍
Ja dzisiaj z mężem wybrałam się na spacerek i padłam po nim jak głupia.
Też uwielbiam majonez, świetny jest do wszystkiego, a jajeczka z majonezem i szczypiorkiem to sztos!
Myślę czy nie zacząć czegoś kupować dla dzidzi, ale to chyba ciut za wcześnie. Na razie oglądaliśmy wózki i kosmiczne sumy one kosztuja.
dlatego my wózka będziemy znowu szukać używanego, za poprzednia gondole w super stanie, z pompowanymi kołami zapłaciliśmy jakoś 400 zł i sprawowała się super, a jak córcia miała pół roku to i tak już do spacerówki przeszła.
 
reklama
Sporo tu mam 30+ a która z Was jeszcze przed 30.?
Ja 28 :)

Zdecydowałyście się na dodatkowe testy jak nifty czy pappa?
Ja raczej nie będę robić. PAPP-A, choć jest testem stosunkowo tanim, to jednak dość mocno statystycznym i nie jestem przekonana czy warto. Z kolei cena NIFTY jest bardzo wysoka, więc o ile w USG "genetycznym" nie będzie nic niepokojącego, to odpuszczę ten wydatek.
 
Do góry