reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Cześć Wam, serwus wszystkim nowym mamom tutaj 😍
Ja dzisiaj z mężem wybrałam się na spacerek i padłam po nim jak głupia.
Też uwielbiam majonez, świetny jest do wszystkiego, a jajeczka z majonezem i szczypiorkiem to sztos!
Myślę czy nie zacząć czegoś kupować dla dzidzi, ale to chyba ciut za wcześnie. Na razie oglądaliśmy wózki i kosmiczne sumy one kosztuja.
Zawsze mozna odkupic wózek😁
 
reklama
Hej dziewczęta.
Mi dzień minął tak sobie. Przyczepił się katar głową boli. Katar w taką pogodę jest absurdalny. I leżenie w łóżku też.. Ale podczytywałam Was w przerwach w spaniu. Ja dziś się rzuciłam na kolbę kukurydzy. Mąż musiał podjechać i kupić zapas na cały tydzisn😉.
Witajcie nowe mamusie lutowe. Dużo nas tu chyba. Ciekawe czy da się zliczyć.
Miłego wieczoru🙂
 
Hej dziewczęta.
Mi dzień minął tak sobie. Przyczepił się katar głową boli. Katar w taką pogodę jest absurdalny. I leżenie w łóżku też.. Ale podczytywałam Was w przerwach w spaniu. Ja dziś się rzuciłam na kolbę kukurydzy. Mąż musiał podjechać i kupić zapas na cały tydzisn😉.
Witajcie nowe mamusie lutowe. Dużo nas tu chyba. Ciekawe czy da się zliczyć.
Miłego wieczoru🙂
Da sie zliczyc;)
 
Ja robię USG prenatalne i PAPPE, mimo że oboje mamy po 25 lat, nie ma podejrzenia że coś jest nie tak, ale dla spokoju głowy. Chciałam przed ciąża NIFTY, ale cena trochę stopuje. Może gdybym nie prowadziła ciąży prywatnie, wszystkie badania nie były prywatnie to byśmy pomyśleli, a tak jak co miesiąc idzie kilka stówek na to, to już ciężko.
Zdecydowałyście się na dodatkowe testy jak nifty czy pappa?
 
reklama
Cześć dziewczyny 🙂

Witam nowe mamusie 🙂

Wesele udane, do domu wróciliśmy dopiero o 3 🙂

Dziewczyny, jak podchodzicie do kwestii jedzenia majonezu?
Ostatnio u nowego lekarza pierwszy raz usłyszałam teorię, że zdexydowanie nie wolno bo salmonella.
Szczerze pierwszy raz słyszę, nawet nie wiem jak do tego się odnieść.
Całe życie jem majo łyżkami ;)
Zresztą ten kupny to raczej z pasteryzowanych jaj :)
Uwielbiam majonez , mogłabym go jeść codziennie 😋
To jest najgorsze jak ktoś smaka narobi. Za mną ostatnio tydzień czasu chodziła właśnie sałatka warzywna aż w końcu sobie zrobiłam i jadłam 3 dni😂
Przed ciąża byłam na diecie płodności, piekłam chlebek, gryczanki, owsianki, warzywka i kiełki. A teraz hulaj duszo🙈
Muszę się pilnować, bo u mnie już 1,5kg na plusie. A jak u Was wygląda sytuacja wagowa?
U mnie na razie waga stoi 🙂

Zdecydowałyście się na dodatkowe testy jak nifty czy pappa?
USG prenatalne i test Pappa robimy .
 
Do góry