reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Hej hej, ja jestem z Poznania. Aktualnie nic nie przytyłam (10t1d) , ale miałam ciagle mdłości i nudności całe dnie i słabszy apetyt wiec jadłam normalnie (a jem głównej warzywnie)- ale nie liczę na mału przyrost wagi. Jestem dość szczupła osoba a w pierwszej ciąży pomimo diety przytyłam 24 kg (większość woda bo ze szpitala wychodziłam -14 kg). Brzucha jeszcze nie widać ale spodnie powoli uciskają.
Obecnie nudności rzaaadko, nadal występuje zmęczenie. Noce z pobudkami ale to przez mojego 3latka, który jak na złość funduje mi nocne przygody 😄😄😄 ja nadal pracuje i mam nadzieje, ze będę mogła jak najdłużej. Jeżeli nie pojawia się komplikacje to chętnie jeszcze po pracuje (w pierwszej ciąży z powodu krwiaka dostałam l4 w 4 msc - złe to wpłynęło na moja psychikę ale jak będzie trzeba znów to nic nie zrobię).

Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny! Pozdrawiam serdecznie!
 
Hej hej, ja jestem z Poznania. Aktualnie nic nie przytyłam (10t1d) , ale miałam ciagle mdłości i nudności całe dnie i słabszy apetyt wiec jadłam normalnie (a jem głównej warzywnie)- ale nie liczę na mału przyrost wagi. Jestem dość szczupła osoba a w pierwszej ciąży pomimo diety przytyłam 24 kg (większość woda bo ze szpitala wychodziłam -14 kg). Brzucha jeszcze nie widać ale spodnie powoli uciskają.
Obecnie nudności rzaaadko, nadal występuje zmęczenie. Noce z pobudkami ale to przez mojego 3latka, który jak na złość funduje mi nocne przygody 😄😄😄 ja nadal pracuje i mam nadzieje, ze będę mogła jak najdłużej. Jeżeli nie pojawia się komplikacje to chętnie jeszcze po pracuje (w pierwszej ciąży z powodu krwiaka dostałam l4 w 4 msc - złe to wpłynęło na moja psychikę ale jak będzie trzeba znów to nic nie zrobię).

Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny! Pozdrawiam serdecznie!
Witamy na pokładzie
 
Hej hej, ja jestem z Poznania. Aktualnie nic nie przytyłam (10t1d) , ale miałam ciagle mdłości i nudności całe dnie i słabszy apetyt wiec jadłam normalnie (a jem głównej warzywnie)- ale nie liczę na mału przyrost wagi. Jestem dość szczupła osoba a w pierwszej ciąży pomimo diety przytyłam 24 kg (większość woda bo ze szpitala wychodziłam -14 kg). Brzucha jeszcze nie widać ale spodnie powoli uciskają.
Obecnie nudności rzaaadko, nadal występuje zmęczenie. Noce z pobudkami ale to przez mojego 3latka, który jak na złość funduje mi nocne przygody [emoji1][emoji1][emoji1] ja nadal pracuje i mam nadzieje, ze będę mogła jak najdłużej. Jeżeli nie pojawia się komplikacje to chętnie jeszcze po pracuje (w pierwszej ciąży z powodu krwiaka dostałam l4 w 4 msc - złe to wpłynęło na moja psychikę ale jak będzie trzeba znów to nic nie zrobię).

Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny! Pozdrawiam serdecznie!
Cześć [emoji846]

U mnie też zmęczenie i to meeega. Cokolwiek zrobię zaraz muszę odpocząć a po 16 oczy mi się zamykają ale staram się nie spać bo potem czuje się jeszcze gorzej [emoji6]
 
Dzień dobry kobietki ☺️
Wybaczcie za ostatni brak aktywności i to, że nie dałam Wam znać co i jak po tym moim delikatnym plamieniu, ale jednak w niedziele uspokoiłam swoją głowę na tyle, że nie pojechaliśmy na SOR, a dziś mam wizytę u ginekologa na 12:50 a myślałam, że na 9:15, ale podobno ostatnio do mnie dzwonili żeby powiadomić mnie, ale nie odebrałam także pochodzilam sobie dziś trochę 😁

Mam lekkiego stresa, ale czuje, że będzie dobrze. Dam znać po wizycie.
Kartę ciąży założyła mi już Pani asystentka doktora, bo ona była rano.
Także teraz pójdę to tylko wizyta i bez kolejki.
Poprosze o zdjęcie usg a jeśli nie to sama zrobie telefonem aby mieć pamiątkę i moc pokazać w niedziele teściom na obiadku, bo chcemy ich powiadomić, to bedzid już prawie 12 tydzień także chyba lepiej teraz niż później 😁
 
Ja rok temu obcinalam wlosy i farbowalam😂zapuszczam i nie obcinam narazie:)
nawet końcówek nie podcinasz np co te 3/4 miesiące? ☺️

Ja miałam 1,5 roku temu włosy prawie do pupy długości, ale scielam do ramion i nie żałuje tej decyzji, teraz bardziej dbam, podcinam końcówki co 3/4 miesiące i teraz zapuszczam.
Mam to szczęście, że mam bardzo gęste włosy, mój partner również także córcia tez już ma długie i gęste włoski ☺️
 
Dzień dobry kobietki ☺️
Wybaczcie za ostatni brak aktywności i to, że nie dałam Wam znać co i jak po tym moim delikatnym plamieniu, ale jednak w niedziele uspokoiłam swoją głowę na tyle, że nie pojechaliśmy na SOR, a dziś mam wizytę u ginekologa na 12:50 a myślałam, że na 9:15, ale podobno ostatnio do mnie dzwonili żeby powiadomić mnie, ale nie odebrałam także pochodzilam sobie dziś trochę 😁

Mam lekkiego stresa, ale czuje, że będzie dobrze. Dam znać po wizycie.
Kartę ciąży założyła mi już Pani asystentka doktora, bo ona była rano.
Także teraz pójdę to tylko wizyta i bez kolejki.
Poprosze o zdjęcie usg a jeśli nie to sama zrobie telefonem aby mieć pamiątkę i moc pokazać w niedziele teściom na obiadku, bo chcemy ich powiadomić, to bedzid już prawie 12 tydzień także chyba lepiej teraz niż później 😁
trzymam kciuki!
Powinnaś dostać chociaż 1 zdjęcie ❤️
Ja mamie powiedziałam bo syn by się i tak wygadał a teściom powiemy dopiero po skończonym 3 msc 😁
 
Cześć [emoji846]

U mnie też zmęczenie i to meeega. Cokolwiek zrobię zaraz muszę odpocząć a po 16 oczy mi się zamykają ale staram się nie spać bo potem czuje się jeszcze gorzej [emoji6]
mam to samo.... wracam z pracy po 16 i najchętniej bym spała (w pierwszej ciąży mogłam) a teraz muszę zająć się moim 3latkiem wiec bywa ciężko 😭😭😭
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży przytyłam 18 kg. Ogólnie zdrowo jem, bo tak lubię i nie nazwałabym tego dieta. Dużo wody pije, mało rzeczy typu gazowane i słodzone napoje, bo mnie do tego nie ciągnie.
Chociaż w poprzedniej ciąży miałam mega zachciankę na coca colę mała puszkę zimna i potrafiłam raz wypić z lodówki w środku nocy i pójść dalej spać 😂

Po ciąży tez nie było problemów z „zrzucaniem” tych kg, bo karmienie piersią i w miarę szybki powrot do spacerow, zdrowe odżywianie, wiaodmo ja lubię metodę 80/20 tzn jem zdrowo, dużo warzyw, owoce, ciemne pieczywko, jaja, nabiał i ogólnie coraz mniej mięsa, bo mnie nie ciągnie, ale lubię tez zarzucić czekoladę, pizzę, kebaba i McDonald także wszystko z głowa i rozsądek przede wszystkim, jedzenie to ma być przyjemność.

Na początku tego roku zabrałam się za modelowanie sylwetki i poprawę jakości skory, chociaż jestem niska 158 cm i wazylam zawsze jakoś tak 45-48 kg ale jednsk chciało się ujędrnić i poprawić jakość skory, wymodelować i pewne rejony zbudować i tak przez 4 miesiące ćwiczeń w domu, z gumą do ćwiczeń i dużo spacerow itd udało mi się fajnie wymodelować to co chciałam i teraz tyły moje są takie jak mniej więcej chciałam ale za to od czerwca brzuszek tez się zaokrągla 😂
Narazie waze 48 kg i zobacyzmy jak będzie w tej ciąży. Wcześniej przy porodzie z Kornelką było jakoś 63 kg 😂

Ale akurat to ile przybiore na wadze nie jest dla mnie istotne ☺️

U mnie 11 tydzień i już w miarę brzuszek się odznacza w obcisłych spódniczkach i sukienkach także no w niedziele chcemy już powiedzieć rodzicom Partnera żeby nie było ze czekamy do ostatniej chwili ☺️

Jeśli chodzi o sen to ja spie bardzo dobrze. Już zmęczona jestem tsk o 22 i spie do 7/8. Wstaje w nocy tak 2/3 i 5 rano siku i spie dalej 😁
 
Do góry