reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Dziewczyny czy w ciąży można robić balejaż, bo dzisiaj idę i nie wiem czy tylko ściąć włosy czy zrobić jeszcze balejaż
Ja od lutego nie byłam u fryzjera 😭 moje włosy wołają o pomstę 😂 ale czekam do drugiego trymestru z farbowaniem... Słyszałam, że w pierwszym lepiej nie farbować.
 
reklama
Tylko? 🤣🤣🤣 Wg mnie sporo. Żeby było śmieszne, ze szpitala wyszłam z 3-4kg zapasem, szybko zrzuciłam. Ale jak młodzież odstawiła się od piersi, to wszystko wróciło mi z nawiązką.
Tą ciąże zaczęłam jakieś 5 kg lżejsza, zobaczymy jakie będą efekty w lutym 😉


Do fit to mi duuuzo brakuje, ale ja raczej z tych plaskobrzusznych i wypycha. Nawet nie macica, tylko jakiś ten brzuch taki odstający 😜

Z poprzedniej ciąży mam stanik i jedna bluzkę ciążową. Stanik muszę podrzucić do braff do zwężenia w obwodzie, ale narazie się wstrzymuję. Bliżej zimy się tym zajmę. Ja kupiłam już kilka ciążowek, bo tak jak Wam wczesniej pisałam, już czuję że brzuch rośnie a nie chce wstać rano i nie mieć czego na tyle wciągnąć

Dla mnie to tylko bo przy moich 20 kg to mało 😛 a ze szpitala wyszłam 10 kilo lżejsza a potem szło prawie jak z górki 😉
tylko niestety brzuch do końca nie wrócił i tak sobie teraz tłumacze że teraz większy mam heh 😁
 
Dziewczyny jak Wy śpicie w nocy? Macie sen ciagiem czy z przerwami? Ja wstaje do 3 razy bo pęcherz mnie budzi a jak ten już 3 raz jest ok 5 lub 6 godz to zasnąć nie mogę...w ciągu dnia chodzę jak zooombie

U mnie z tym z snem różnie, pęcherz mnie nie budzi tylko syn, nie zawsze ale prawie, więc mam przerywany sen, ale na szczęście syn do 8.30 śpi heh 😁 czasami miałam że się obudziłam w środku nocy i do rana nie mogłam zasnąć a jak już zasnęłam to zaraz pobudka syna 😔
 
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 18 kg [emoji85] non stop mogłam jest słodycze, całe szczęście szybko zrzuciłam no ale to było 13 lat temu [emoji6]
Póki co waga stoi, na słodycze w ogóle nie mam ochoty. Ogólnie marny mam apetyt.

Co do brzucha trochę już mi się zaokrąglił ale jeszcze się mieszcze w swoje ubrania [emoji6]
 
Ja od lutego nie byłam u fryzjera 😭 moje włosy wołają o pomstę 😂 ale czekam do drugiego trymestru z farbowaniem... Słyszałam, że w pierwszym lepiej nie farbować.

Ja tak samo, masakra, muszę jak najszybciej się umówić bo już patrzeć nie mogę na nie, tak się zapuściłam 🤣
 
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 18 kg [emoji85] non stop mogłam jest słodycze, całe szczęście szybko zrzuciłam no ale to było 13 lat temu [emoji6]
Póki co waga stoi, na słodycze w ogóle nie mam ochoty. Ogólnie marny mam apetyt.

Co do brzucha trochę już mi się zaokrąglił ale jeszcze się mieszcze w swoje ubrania [emoji6]

To podobnie do mnie, tylko 3 lata temu heh 😁
jakbym prawie czytała o sobie 😋
A ile lat masz ? 😊
 
Cześć dziewczyny, szybkie sprawozdanie - trochę mnie to nie było, ale starałam się nadrabiać jak mogłam pominione posty! Obecnie 9t2d; mam już za sobą 2 skany (w ramach upewnienia, ze wszystko dobrze z maluszkiem zostały mi Zaproponowane w związku z wcześniejszym późnym poronieniem), maluszek rośnie i ma się dobrze. Byłam także w klinice w Leeds (mieszkam w UK) specjalizującej się w przypadkach takich jak mój, gdzie zrobiono mi wyniki moczu (wyszedł czyściutki) i na 14.08 mam zaplanowana mała operacje - mianowicie szew na szyjce macicy, prewencyjnie. Zaoferowano mi regularne badanie szyjki i monitorowanie sytuacji, lub szew - wybrałam to drugie.
Niestety moja midwife i szpital, traktują poprzednia ciąże jako „pech” wiec cieszę się, ze znalazłam kogoś; kto zajmie się mną pod katem pilnowania, by tym razem nic złego się nie stało i będzie regularnie badał ciąże. Jest mi dużo lżej na duszy i sercu, pierwsze tygodnie walczyłam z ogromna depresja, a w końcu chciałabym moc się cieszyć ciaza i przestać Zadręczać, ze znowu stracę dzidzie...
Co do mdłości, dalej występują ale już nie tak nasilone. Bardziej osłabienie i takie generalne zmęczenie, wahania nastroju i brak chęci do czegokolwiek. Czekam, aż to minie.
Dziewczyny, tez macie problem z dobraniem ciuchów? Ja nosze już moje spodnie ciążowe (wygodniejsze niż legginsy) mimo ze to dopiero 9 tydzień, mały brzuszek już się pojawił - w poprzedniej nie było nic widać do mniej więcej 15 tyg 😅 pozdrawiam was!
 
No to ja przed ciążą ważyłam 58 kg, jak tylko byłam po owulacji to już ważyłam 60 kg, a u położnej w 9 tyg. 62 kg, a serio jem mniej, nawet w sumie nie miałam kiedy jeść, jak tylko spałam... u mnie każdy kilogram widać jak cholera, cała rodzina mi się dziwnie przygląda, żadne krótkie spodenki z zeszłego roku na mnie nie wchodzą, a ze spodni mogę chodzić teraz tylko w dwóch parach, przy czym w jednej robi mi się giga brzuch 😅 Zamawiam ciążowe legginsy, bo przyjdzie poranek, że nic na dupę nie wciągnę.
No ja teraz waze 58kg 9 tydz 2dz i minus 2kg
 
Cześć dziewczyny, szybkie sprawozdanie - trochę mnie to nie było, ale starałam się nadrabiać jak mogłam pominione posty! Obecnie 9t2d; mam już za sobą 2 skany (w ramach upewnienia, ze wszystko dobrze z maluszkiem zostały mi Zaproponowane w związku z wcześniejszym późnym poronieniem), maluszek rośnie i ma się dobrze. Byłam także w klinice w Leeds (mieszkam w UK) specjalizującej się w przypadkach takich jak mój, gdzie zrobiono mi wyniki moczu (wyszedł czyściutki) i na 14.08 mam zaplanowana mała operacje - mianowicie szew na szyjce macicy, prewencyjnie. Zaoferowano mi regularne badanie szyjki i monitorowanie sytuacji, lub szew - wybrałam to drugie.
Niestety moja midwife i szpital, traktują poprzednia ciąże jako „pech” wiec cieszę się, ze znalazłam kogoś; kto zajmie się mną pod katem pilnowania, by tym razem nic złego się nie stało i będzie regularnie badał ciąże. Jest mi dużo lżej na duszy i sercu, pierwsze tygodnie walczyłam z ogromna depresja, a w końcu chciałabym moc się cieszyć ciaza i przestać Zadręczać, ze znowu stracę dzidzie...
Co do mdłości, dalej występują ale już nie tak nasilone. Bardziej osłabienie i takie generalne zmęczenie, wahania nastroju i brak chęci do czegokolwiek. Czekam, aż to minie.
Dziewczyny, tez macie problem z dobraniem ciuchów? Ja nosze już moje spodnie ciążowe (wygodniejsze niż legginsy) mimo ze to dopiero 9 tydzień, mały brzuszek już się pojawił - w poprzedniej nie było nic widać do mniej więcej 15 tyg 😅 pozdrawiam was!
Fajnie ze dobrze sue uklada:)tez mam9t2d a na kiedy termin masz?
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 18 kg [emoji85] non stop mogłam jest słodycze, całe szczęście szybko zrzuciłam no ale to było 13 lat temu [emoji6]
Póki co waga stoi, na słodycze w ogóle nie mam ochoty. Ogólnie marny mam apetyt.

Co do brzucha trochę już mi się zaokrąglił ale jeszcze się mieszcze w swoje ubrania [emoji6]
dobrze ze mam troche luzniejszych rzeczy :)
 
Do góry