reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Ja piłam 2-3 rozpuszczalna ale teraz tylko 1 bo mnie odrzuca po piciu 2-jej. Na szczęście mdłości mi przeszły i mam nadzieje ze już nie wrócą.
 
Hej jak tam sampopoczucie? Ja bede miala usg 4d 4lipca zeby zobaczyc czy wszytsko prawidlowo sie rozwija:) i zas 250zl [emoji23]
U mnie mdłości co drugi dzień. Dzień jest bardzo ok i potem dzień wirówki w żołądku. No i dzisiaj mam znowu dzień mdłości i na nic nie mam siły.
No 4 lipca to chyba nie :)
Dziewczyny a jak z kawą pijecie?
Piję normalnie.
Znaczy się jak mam dobry dzień to wypije tak jak zwykle dwie rozpuszczalne z mlekiem.
A jak mam taki dzień jak dziś to ledwie kilka łyczków zdzierżę :)
Potem chyba przez świadomość braku kofeiny boli mnie głowa. I tak w kółko :)
 
Ja piłam 2-3 rozpuszczalna ale teraz tylko 1 bo mnie odrzuca po piciu 2-jej. Na szczęście mdłości mi przeszły i mam nadzieje ze już nie wrócą.

Niby mi przeszły te mdłości ale ostatnio mam nawrót na wieczór i dopóki nie pójdę spać to mnie męczą 😔

Inkę piję, no raz na jakiś czas słabą rozpuszczalną z mlekiem, ale powiem Wam, że tak ześwirowałam, że nie piję czarnej i zielonej herbaty, zamiast tego męczę białą i miętę 🤣

Możesz pić parzoną i zieloną herbatę ale słabą i tak z raz dziennie, to wtedy na pewno nie zaszkodzi tak gdzieś wyczytałam 😋
 
Ja dzięki Bogu czuje się dobrze, sporadycznie mdłości, zauważyłam że nasilają się jak długo nic nie jem [emoji38] dlatego ciągle coś podkąszam [emoji16] generalnie od początku nie miałam jakichś problemów, senna jestem na pewno bardziej, idę wcześnie spać i mimo że śpię min 8h to ciężko mi wstać przed 6 ;)
Dalej odrzuca mnie od kawy więc nie piję wcale, i od niektórych potraw czy chociażby przypraw [emoji39]
Hej jak tam sampopoczucie? Ja bede miala usg 4d 4lipca zeby zobaczyc czy wszytsko prawidlowo sie rozwija:) i zas 250zl [emoji23]
 
Możesz pić parzoną i zieloną herbatę ale słabą i tak z raz dziennie, to wtedy na pewno nie zaszkodzi tak gdzieś wyczytałam 😋
No właśnie mi lekarz tłumaczył, że zielona herbata ma równie dużo kofeiny, co kawa i radzi mi odstawić. Ja w ogóle coca-coli też próbuję nie pić za często, kofeina źle na małe Fasoleczki wpływa, szybciej bije im serduszko między innymi.
 
reklama
No właśnie mi lekarz tłumaczył, że zielona herbata ma równie dużo kofeiny, co kawa i radzi mi odstawić. Ja w ogóle coca-coli też próbuję nie pić za często, kofeina źle na małe Fasoleczki wpływa, szybciej bije im serduszko między innymi.
Nie wiem ile trzeba by tej coli / kawy / herbaty wypić żeby rzeczywiście wpłynęła na dzidzię :) około 200 mg kofeiny / dzień jest uznawane za bezpieczną dawkę w ciąży.
Wiadomo, że w ciąży trzeba zmienić nawyki, niektóre drastycznie. Ale nie dajmy się zwariować :)
 
Do góry