reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U nas też ostatnio żółte kupki wodniste się pojawiły. Ale bez płaczu, natomiast wieczorem i rano bardzo się maluszek pręży więc to na pewno brzuszek. Mam wrażenie że ma wzdęcia. Polecacie coś dziewczyny na wzdęcia? Jak na razie jedyne co pomaga to masaż brzuszka. Ale to trochę trwa a męczy go zazwyczaj przed zaśnięciem i rano tak około 5. Tak od trzech dni niestety mamy😏
Espumisan, mojego raz bólach brzuszek i od razu mu przeszło.
 
reklama
U nas też ostatnio żółte kupki wodniste się pojawiły. Ale bez płaczu, natomiast wieczorem i rano bardzo się maluszek pręży więc to na pewno brzuszek. Mam wrażenie że ma wzdęcia. Polecacie coś dziewczyny na wzdęcia? Jak na razie jedyne co pomaga to masaż brzuszka. Ale to trochę trwa a męczy go zazwyczaj przed zaśnięciem i rano tak około 5. Tak od trzech dni niestety mamy😏
My też używamy espumisan 20 kropli rano popołudniu 12kropli i przed spaniem 20kropli. Oczywiście ten 40mg. Bo mam nawet ten 100mg daje się tylko 10kropli na dobę ale on nam nie pomaga mam wrażenie.
 
My dzisiaj byliśmy na szczepieniu na rotawirusy, mała waży 5,9 kg, Pani doktor stwierdziła, że jej ciemiączko szybko się zrosło. A jak się urodziła, to nie miała wcale mocno wklęsłe. Teraz tylko dumam o tym. Powiedziała, że to nic złego, no ale jakoś szybko. 😏
 
My dzisiaj byliśmy na szczepieniu na rotawirusy, mała waży 5,9 kg, Pani doktor stwierdziła, że jej ciemiączko szybko się zrosło. A jak się urodziła, to nie miała wcale mocno wklęsłe. Teraz tylko dumam o tym. Powiedziała, że to nic złego, no ale jakoś szybko. 😏
A ile ma?
 
reklama
Do góry