reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

No nie ma 😅 ja jem smażone i strączki itp i to w ogóle nie wpływa na młodego, nigdy kolki nie miał. Natomiast źle znosi pomidory i nabiał, ale to po matce bo ja ogólnie nabiału nie jadłam za wyjątkiem serków i jogurtów. No i coś jeszcze z wczoraj bo dzisiaj od rana urzyguje solidnie ,🤣 podejrzewam, ze po tym ferrero rocher, ktorego zjadlam cale pudełeczko 🙈🙈🙈
O jej zjadłabym Ferrero, za niedługo mam urodziny to może mi stary kupi 😜

i jak mała po szczepieniu? My jutro idziemy, mam stracha🥺
Ja też mam jutro. Czego się boisz? Które to wasze szczepienie ?
 
reklama
Moja zle reaguje na sernik😂krostkami na buzi. Ogólnie jem wszystko na co mam ochotę i najwyzej bede miala jedna noc z głowy 😁
Ja mam obsesję na punkcie tego waniliowego serka z biedronki vitello, sa takie kubki 400g i cały naraz wsuwam 🙈🙈🙈 i po tym nic mu nie jest, a wczoraj dolalam zwykłego mleka do kawy bo nie miałam jak zwykle roślinnego i dzisiaj od rana rzygowiny wszędzie 🤷
 
Ja mam obsesję na punkcie tego waniliowego serka z biedronki vitello, sa takie kubki 400g i cały naraz wsuwam 🙈🙈🙈 i po tym nic mu nie jest, a wczoraj dolalam zwykłego mleka do kawy bo nie miałam jak zwykle roślinnego i dzisiaj od rana rzygowiny wszędzie 🤷
I ty ważysz 6 kg mniej 🤣🤣 zazdroszczę na maksa, ja już nie mam sił do mojej wagi, nie da się całe życie być na diecie 🙄
 
Ja w ciąży ćwiczyłam , i generalnie uwielbiam sport, ale raczej gustowalam w bieganiu albo chodziłam długo na pole dance, piękne czasy 🤣 teraz póki co biegać nie mogę, więc szukam czegoś w domu. Ale planuje na wakacje kupić rower trójkołowy do biegania :D
Ja właśnie tych polskich nie lubię, jak dla mnie trochę nuda. Spróbuję tę co polecilas, dzięki ❤️
Jessica Mellet Brûle graisses. Polecam!
 
Dziewczyny jaki rozmiar pampersów noszą wasze maluchy ?
Ja rzadko zakładam, więc nie orientuje się, a chyba już mi z trójek wyrasta.
 
reklama
Do góry