reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U nas też trochę za dużo przybiera ale pediatra mowiła żeby sie tym nie martwić bo lepiej tak niż w drugą strone😉 wage urodzeniową miał 4320g, w 5 tygodniu 5600g 😉karmimy tylko mm😉
 

Załączniki

  • IMG_7212.jpg
    IMG_7212.jpg
    75,3 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Jejku, wszyscy sie martwia czy dzieciaczki nie za malo przybieraja, a ja mam odwrotna sytuacje po ostatniej wizycie u pediatry. Dokladnie w skonczonym 5 tygodniu synek wazy 4340 gram, czyli przez ostatnie 2 tygodnie przybral 720 gram 🙈🙈🙈 Karmimy sie glownie mm, bo cycek jest juz raczej z potrzeby bliskosci i odciagam dobowo jakies 100 ml i daje w butelce. Jak przybieraja Wasze maluchy tylko na mm?
Ps. To moj skarbek
uśmiecha się już? Bo mój dalej wiecznie niezadowolona mina😂
 
Jejku, wszyscy sie martwia czy dzieciaczki nie za malo przybieraja, a ja mam odwrotna sytuacje po ostatniej wizycie u pediatry. Dokladnie w skonczonym 5 tygodniu synek wazy 4340 gram, czyli przez ostatnie 2 tygodnie przybral 720 gram 🙈🙈🙈 Karmimy sie glownie mm, bo cycek jest juz raczej z potrzeby bliskosci i odciagam dobowo jakies 100 ml i daje w butelce. Jak przybieraja Wasze maluchy tylko na mm?
Ps. To moj skarbek
U mnie jest tak samo jak u Ciebie, głównue mm i kp odciągnięte do butelki, ewentualnie jedno kp w nocy i tyle. Mała mi przybrała w dwa tygodnie prawie 700gr., ale lekarz mi powiedziala, ze jest bardzo dobrze i mam się juzbnie martwić jej wagą.
 
U mnie jest tak samo jak u Ciebie, głównue mm i kp odciągnięte do butelki, ewentualnie jedno kp w nocy i tyle. Mała mi przybrała w dwa tygodnie prawie 700gr., ale lekarz mi powiedziala, ze jest bardzo dobrze i mam się juzbnie martwić jej wagą.
To chyba jakis wyluzowany lekarz jak na francuskie standardy wagi niemowlat 😁😁😁
 
U nas też trochę za dużo przybiera ale pediatra mowiła żeby sie tym nie martwić bo lepiej tak niż w drugą strone😉 wage urodzeniową miał 4320g, w 5 tygodniu 5600g 😉karmimy tylko mm😉
Ja też mam ten problem, bo pediatra mnie ochraniała, że przekarmiam małego. Jutro kończy 7 tygodni i waży 5700. Kazała mi w dzień nie dawać mu mleka częściej niż 3 godziny a w nocy jak go nakarmię przed spaniem ( czyli ok 20ej) to dopiero mam mu dawać mleko ok 7 rano 😱 a karmię tylko mm. Tylko, że on miał wagę urodzeniową 3500g. Także, nie wiem co robić bo on ledwo dwie godziny wytrzymuje bez jedzenia, staram się go przetrzymać do tych 3 godzin ale mam taką arię w domu, że nic nie pomaga, ręce opadają 😔 no i nie chce w ogóle spać w dzień, ma ogólnie 3 drzemki po 15 minut jak w zegarku.
 
Ja też mam ten problem, bo pediatra mnie ochraniała, że przekarmiam małego. Jutro kończy 7 tygodni i waży 5700. Kazała mi w dzień nie dawać mu mleka częściej niż 3 godziny a w nocy jak go nakarmię przed spaniem ( czyli ok 20ej) to dopiero mam mu dawać mleko ok 7 rano 😱 a karmię tylko mm. Tylko, że on miał wagę urodzeniową 3500g. Także, nie wiem co robić bo on ledwo dwie godziny wytrzymuje bez jedzenia, staram się go przetrzymać do tych 3 godzin ale mam taką arię w domu, że nic nie pomaga, ręce opadają 😔 no i nie chce w ogóle spać w dzień, ma ogólnie 3 drzemki po 15 minut jak w zegarku.
A ile ml wypija?
 
Jejku, wszyscy sie martwia czy dzieciaczki nie za malo przybieraja, a ja mam odwrotna sytuacje po ostatniej wizycie u pediatry. Dokladnie w skonczonym 5 tygodniu synek wazy 4340 gram, czyli przez ostatnie 2 tygodnie przybral 720 gram 🙈🙈🙈 Karmimy sie glownie mm, bo cycek jest juz raczej z potrzeby bliskosci i odciagam dobowo jakies 100 ml i daje w butelce. Jak przybieraja Wasze maluchy tylko na mm?
Ps. To moj skarbek
U mnie w 5,6 tygodniu mala tez miala cos kolo 4300-4500 i pani neonatolog powoedziala ze nic tylko się cieszyć ze tak ładnie przybiera na wadze. Teraz jest 8 tydzien i mala 5300 na wadze ;) pytałam o karmienie mm czy jakoś ograniczać to doktor mowila ze skoro dziecko chce jeść to dac bo widocznie potrzebuje. Ze jak przyjdzie pora to wyrosnie ;) rakze ja karmie mm srednio co 3 godziny i mala zjada od 120-150ml i czasem jeszcze to mało. Ale wtedy przepajam woda bo miala problem z kupkami.
 
reklama
Do góry