reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dokładnie 😁😁😁 ja padam na twarz, od 2 dni siedze 24 h z dziećmi sama. Mąż ma wazne projekty i niesiemy obiad mu do pracy, idzie z nami na spacerek i wraca do pracy.. Jak spimy to przychodzi. Takze glowa mi pęka. A przedszkola dalej beda zamkniete 😥😥😥😥
Szacun. Moj w tym miesiącu nocki robi - zdalnie, ale mam z niego tyle pożytku co przewinięcie pieluch w nocy. Za dnia odsypia, wiec siedze z małą i dylematem "kupa czy cisza w domu" 😅 😅 😅
 
Zależy, dzisiaj nie miał ani razu, ale więcej niż 2 razy chyba nie kojarzę, żeby miał w ciągu dnia 😉
Pytałam, bo rozmawiacie o refluksie i że wtefy czkawka jest... moja ma czkaxkę dwa - trzy razy dziennie, ulewa czasem 2-3 godzinny po posilku, czasem to wygląda jak takie strawione- serwatkpwe mleko, nie płacze przy tym, więc myślę, ze nie boli jej to, nie piecze ją nic, ale myślę, że ma refluks. A i ma bulgotanie w brzuszku jak je wieczorem.... Za tydzien mam pediatrę, pogadam z nią o tym.
 
Pytałam, bo rozmawiacie o refluksie i że wtefy czkawka jest... moja ma czkaxkę dwa - trzy razy dziennie, ulewa czasem 2-3 godzinny po posilku, czasem to wygląda jak takie strawione- serwatkpwe mleko, nie płacze przy tym, więc myślę, ze nie boli jej to, nie piecze ją nic, ale myślę, że ma refluks. A i ma bulgotanie w brzuszku jak je wieczorem.... Za tydzien mam pediatrę, pogadam z nią o tym.
Praktycznie każde dziecko takie małe ma refluks, jedne bardziej a inne mniej nasilony. Pisalysmy o tym na poprzednich stronach 🤭 jeśli mała przybiera ładnie i np nie płacze intensywnie po posiłkach, w trakcie ulewania itp to jest to fizjologia i niestety nie da się przeskoczyć. Z czasem będzie się to normować. Też mamy czkawki, też mamy czasami ulewanie tzw "serkiem", wczoraj gastrolog nawet to widział i nie jest to żadna patologia 🤷
 
Praktycznie każde dziecko takie małe ma refluks, jedne bardziej a inne mniej nasilony. Pisalysmy o tym na poprzednich stronach 🤭 jeśli mała przybiera ładnie i np nie płacze intensywnie po posiłkach, w trakcie ulewania itp to jest to fizjologia i niestety nie da się przeskoczyć. Z czasem będzie się to normować. Też mamy czkawki, też mamy czasami ulewanie tzw "serkiem", wczoraj gastrolog nawet to widział i nie jest to żadna patologia 🤷
Dokladnie, nasza tez ulewa serkiem. Uznaje sie za chorobe dopiero jak dziecko za wolno przybywa na wadze, ma krwiste wymioty, jest bardzo rozdraznione (ale ten objaw chyba mozemy odrzucic 🤣) , ma zapalenie przelyku itd....
 
reklama
Praktycznie każde dziecko takie małe ma refluks, jedne bardziej a inne mniej nasilony. Pisalysmy o tym na poprzednich stronach 🤭 jeśli mała przybiera ładnie i np nie płacze intensywnie po posiłkach, w trakcie ulewania itp to jest to fizjologia i niestety nie da się przeskoczyć. Z czasem będzie się to normować. Też mamy czkawki, też mamy czasami ulewanie tzw "serkiem", wczoraj gastrolog nawet to widział i nie jest to żadna patologia 🤷
Bardzo Ci dziękuję! Wczoraj mała była marudna, karmiąc nocą próbowałam przeczytać wszystko co o tym pisałyście, ale Wy tu wysmarowałyście wczoraj kilkanaście stron i kie zdąžyłam wszystkiego przeczytać, bo dodatkowo mała tylko raz na jedzenie się obudziła i bardzo mało jadła i krótko🤷‍♀️😀🤷‍♀️
 
Do góry