reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U nas całe szczęście mogliśmy być razem. Partner ją trzymał na rękach a ja wyglądałam przez okno żeby się z młoda niE poplakac 😅 po drugim wkluciu już mi było lepiej 😅 to podeszłam do nich i podawałam smoczka 😅
Czyli nie tylko ja tak przeżywam 😁Jak teściowa się dowiedziała, że nie weszłam na szczepienie to patrzyła na mnie jakbym była najbardziej wyrodną matką na świecie. Na swoje szczęście powstrzymała się od komentarza 😅
 
reklama
Czyli nie tylko ja tak przeżywam 😁Jak teściowa się dowiedziała, że nie weszłam na szczepienie to patrzyła na mnie jakbym była najbardziej wyrodną matką na świecie. Na swoje szczęście powstrzymała się od komentarza 😅
Uwierz, ze wole isc z niemowlakiem niz z rocznym świadomym dzieckiem 😂twraz moja 5 latka ma szczepienie i to będzie hardcor 😂😂
 
bidulinka😢 no wlasnie.. dziecko sie uspokaja dopiero po dokarmieniu.. zastanawiam sie skad ta niezaprzeczalna pewnosc ze na pewnk to nie glod 😠

A nie probowalas dostymulowac laktatorem? Ja sie waham, strasznie nie lubie siedziec z ta maszynka 😪 ale moze moja orzez notoryczne przysypianie przy poersi nie moze sobie sama dostymulowac 🤔 po dokarmieniu mala spala 6h, nakarmilam z jednej piersi i zasnela dalej, kolekne 2h drzemki ... i dopiero teraz czuje co to znaczy bol przepelnionej piersi.
Próbowałam z laktatorem i nic to nie dało. U mnie tez nastąpił czas, że zaczęła więcej qpać nawet do 8h, ale nie dlatego, że była tak najedzona i odsypiała z pełnym brzuszkiem... trafilismy na lekarza ogólnego, króty nam wytłumaczył, że ona w ten sposób przesypiała głód😢😥 i dobrze, że ją wybudzaliśmy, bo ona sama mogłaby tak spać i spać. Zaczęluśmy dawać butelkę regularnie, mleko dla dzieci, które mają cyc i butlę GUIGOZ i dziecko jest jak nowonarodzone🥰😍.
 
@Kinia009 , @kinga001 , @rosenberg , @Święta92 ( i inne karmiące tylko piersią :D ) - co ile Wasze dzieciaczki wybudzają sie w nocy? W jakim czasie się najadają? Wypuszczają pierś czy zasypiają z piersią w buzi?
Co około 3godziny. Od święta co 4. Aktualnie około 1 i 4 i potem po 6 i dalej idzie dospac. Różnie się najada, czasami w 5 min, czasami w 10, raczej niedługo bo w nocy najszybciej mi mleko wypływa. Czasami zasypia z cycem, czasami wypuści, nie ma reguły szczerze mówiąc 🤔🤔 tylko u nas i tak trochę to wszystko zajmuje bo po karmieniu do pionu na 10-15 min, potem odbijanie i potem znowu do pionu na 15-30min. Ale zwykle cały ten czas jest jakby w półśnie i w tym pionie ostatnim zasypia i do łóżeczka. 🙈
 
Co około 3godziny. Od święta co 4. Aktualnie około 1 i 4 i potem po 6 i dalej idzie dospac. Różnie się najada, czasami w 5 min, czasami w 10, raczej niedługo bo w nocy najszybciej mi mleko wypływa. Czasami zasypia z cycem, czasami wypuści, nie ma reguły szczerze mówiąc 🤔🤔 tylko u nas i tak trochę to wszystko zajmuje bo po karmieniu do pionu na 10-15 min, potem odbijanie i potem znowu do pionu na 15-30min. Ale zwykle cały ten czas jest jakby w półśnie i w tym pionie ostatnim zasypia i do łóżeczka. 🙈
A dlaczego pionizujecie dwa razy i tyle to trwa?
 
U nas całe szczęście mogliśmy być razem. Partner ją trzymał na rękach a ja wyglądałam przez okno żeby się z młoda niE poplakac 😅 po drugim wkluciu już mi było lepiej 😅 to podeszłam do nich i podawałam smoczka 😅
Ja byłam sama z córką, koleżanka nas zawiozła na szczepienie. Do przeżycia, albo ja nie czuła jakaś jestem. Z Panią ładnie współpracowałyśmy, na rotawirusy dostała będąc u mnie na rączkach. No przy wkłuciach był płacz, ale wiedziałam, że musimy to przetrwać i że jeszcze chwila. Trzymałam za rączkę. Później od razu do przytulenia :) Pani sama smoczka nawet podawała 🤣
 
reklama
Do góry