reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Mi lekarka na teleporadzie powiedziała, że mają prawo cheypiec. Krtań jeszcze nie jest rozwinięta całkowicie, a jak płaczą to się męczą .
Moja też ma czasem jakby chrypkę, szczególnie po nocy. Nie wiem czy u nas to nie jest związane z ulewaniem. U lekarza z tym jeszcze nie byłam, bo boję się wizyt w przychodni że względu na COVID.

Edit: ale za pierwszym razem jak chrypnęła (u nas to szybko przechodzi), to już prawie wezwałam lekarza do domu, bo się bałam, że to jakaś infekcja dróg oddechowych i mi się dziecko udusi. Ostatecznie doszłam do wniosku, że objawów infekcji nie ma, objawów duszności nie ma, a dziecko zachowuje się normalnie całkiem, więc obserwuję dalej.
 
reklama
Dziewczyny kp czy macie już ustabilizowane stałe godziny karmienia? U mnie w nocy w miarę pobudki są o stałych porach. Ale w dzień jest bardzo różnie🥴
 
Dziewczyny kp czy macie już ustabilizowane stałe godziny karmienia? U mnie w nocy w miarę pobudki są o stałych porach. Ale w dzień jest bardzo różnie🥴
Nope 😓 w nocy w miare luz, zazwyczaj ma jedna 4godzinna drzemke (nie zawsze 😢), poza tym co 2-3h pobudka. A za dnia loteria, potrafi nawet po godzinie sie upomniec. A ostatnio w ogole malo spi za dnia. Wczoraj zasnela o 14 na godzine i nastepne spanie o 21 😬
 
Dziewczyny kp czy macie już ustabilizowane stałe godziny karmienia? U mnie w nocy w miarę pobudki są o stałych porach. Ale w dzień jest bardzo różnie🥴
A w życiu, do 3 miesiąca niemowlę będzie sobie tę godziny zmieniać jak mu będzie pasowało 🤭 zdarzają się dzieci z unormowanymi godzinami, ale rzadko. Dlatego nazywa się to pierś na żądanie 🤪 my czasami karmimy się co pół godziny po troche, co godzinę albo co trzy jeśli uda się jakaś dłuższa drzemka. Po 3 miesiącu powinno być już lepiej 🤭🤷
 
reklama
Mi lekarka na teleporadzie powiedziała, że mają prawo cheypiec. Krtań jeszcze nie jest rozwinięta całkowicie, a jak płaczą to się męczą .
O krtani właśnie też czytałam i między innymi dlatego też odpuściłam w panikowaniu.
Dziewczyny kp czy macie już ustabilizowane stałe godziny karmienia? U mnie w nocy w miarę pobudki są o stałych porach. Ale w dzień jest bardzo różnie🥴
U mnie to ani w dzień, ani w nocy... Tyle tylko, że w nocy przerwy są dłuższe pomiędzy karmieniami.
 
Do góry