reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
U mnie to samo. A jak już mi się uda cudem odłożyć to się budzi po 30 minutach😒
Czy Wasze dzieci też nie potrafią sobie poleżeć spokojnie i się pogapić? Mój to jak nie śpi i nie jje to marudzi i płacze😑
Mój jak chce to potrafi 😆 dzisiaj jak ładnie na mnie patrzył i nawet języczek wyciągał jak ja wyciągałam i czasem się też uśmiecha, ale nie wiem, czy to już świadome 🤷 na macie też czasem trochę wytrzyma grzecznie, ale warunek jest jeden: musi być najedzony i mieć czysta pieluchę no i chyba też być w miarę wyspany 🙈 ale generalnie za długo na czuwaniu spokojnie nie wytrzyma 😁
 
Dziewczyny po cesarce- czy wybieracie się do fizjoterapeuty uroginekologicznego?
Ja planuję iść kontrolnie, chociaż jakiś czas temu miałam wrażenie, że rozszedł mi się mięsień prosty brzucha, teraz już sama nie wiem, więc tym bardziej chcę to sprawdzić. Tyle, że to raczej zwykła fizjoterapeutka jest, ale zajmuje się kobietami po ciąży 😉
 
To pytanie juz pewnie padlo no aleee ppgoda sie zmienia :) jak ubieracie obecnie swoje pociechu na spacer? U nas dzisiaj bylo body + pajac + czapeczka + kombinezon cieply... i zastanawiam sie czy nie za cieplo przy 14stopniach.

czapeczka nam sie zsuwala caly czas 😐 a to spadala na oczy, a to odslaniala ucho 🤦‍♀️ Bardzo pilnujecie zeby takie newralgiczne miejsca jak uszy czy szyja byly szczelnie osloniete?
U mnie dzis tez kolo 14 bylo. To ubralam bodziak dlugi rekaw, spodenki. Lekki kombinezon polarowy, i spiwor, bez czapeczki tylko kaptur 😁
 
To pytanie juz pewnie padlo no aleee ppgoda sie zmienia :) jak ubieracie obecnie swoje pociechu na spacer? U nas dzisiaj bylo body + pajac + czapeczka + kombinezon cieply... i zastanawiam sie czy nie za cieplo przy 14stopniach.

czapeczka nam sie zsuwala caly czas 😐 a to spadala na oczy, a to odslaniala ucho 🤦‍♀️ Bardzo pilnujecie zeby takie newralgiczne miejsca jak uszy czy szyja byly szczelnie osloniete?
Ja dzisiaj bylam na spacerze mialam ubrane pajac i cienki futerkowy kombinezon plus koc w wozku i cienka czapka bylo cieplo dosc potem juz pogoda sie popsula
 
To pytanie juz pewnie padlo no aleee ppgoda sie zmienia :) jak ubieracie obecnie swoje pociechu na spacer? U nas dzisiaj bylo body + pajac + czapeczka + kombinezon cieply... i zastanawiam sie czy nie za cieplo przy 14stopniach.

czapeczka nam sie zsuwala caly czas 😐 a to spadala na oczy, a to odslaniala ucho 🤦‍♀️ Bardzo pilnujecie zeby takie newralgiczne miejsca jak uszy czy szyja byly szczelnie osloniete?
U mnie dzisiaj 16-17 stopni i założyłam cienki pajac, sweterek, chustkę na szyję (w ogóle pierwszy raz ogarnęłam, żeby coś na szyję założyć 🙈😁) i cienką czapeczkę plus cienki kocyk, wczoraj miałam 14 stopni to pajac i kombinezon założyłam, ale nie aż taki gruby, a i tak miałam wrażenie, że mu za gorąco 🤦‍♂️ ale przegrzany nie był 🤷 Co do uszu, to mam jakiś taki nawyk, żeby mu zakrywać jak widzę, że mu się czapeczka zsuwa, ale też nie kontroluję tego cały czas, szyi do dzisiaj niczym nie zakrywałam, ale zapięty był zawsze pod szyję 🙂
 
reklama
ja bede sie umawiać na rehabilitacje blizny. Jak odczuwacie brzuch? Bo ja mam strasznie nadwrażliwy 😏 czasem jak ręką przejadę po podbrzuszu to jakby ktoś mi igiełki wbijał.
A ja nadal czuję jakby wokół blizny było znieczulone 🥺 czasem coś tam zaboli jak za bardzo się nadwyrężam w ciągu dnia, ale ogólne jest prawie dobrze do tego co było!
 
Do góry