reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Moja miłości ma 1cm!! [emoji3590][emoji3590] ale niestety mamy też infekcje ponoć i dostaliśmy pimafucin :( bardzo mnie to martwi, ponoć jest to lek bezpieczny w ciąży ale wiadomo wolałabym nic nie brać tym bardziej w pierwszym trymestrze. (tym bardziej że infekcja bezobjawowa)
Też już mam infekcję i pimafucin za sobą.
Fakt, że jeszcze przepisany przed terminem @
Lekarz mógł np. zauważyć że wydzielina w pochwie jest zmieniona, inny kolor, twarogowa konsystencja.
Szkoda, że nie dopytałaś skoro masz wątpliwości :)
Hej! Ja byłam dzisiaj potwierdzić ciążę. No i ciąża jest (5/6 tydzień), ale tętno słabo wyczuwalne. Dr mówiła, że może jeszcze tak być i żeby sprawdzić za jakieś 2 tygodnie. Zasiała we mnie ziarnko niepokoju, bo w poprzedniej ciąży w 5 tygodniu już było widać ewidentnie bijące serduszko[emoji3525]
Ja nie dostałam nawet informacji w jakim tempie bije serduszko.
Wydaje mi się, że na tym etapie serduszko może się dopiero rozkręcać :) trzymam kciuki żeby wszystko było ok.
 
Nurtuje mnie jeszcze jedna kwestia :)
Macie kontakt z Waszymi lekarzami prowadzącymi poza placówką?
W sensie jakiś namiar telefoniczny czy coś?
Kto wyszedł z taką inicjatywą? Czy był to lekarz do którego wcześniej chodziłyście czy poznaliście się przy okazji prowadzenia tej ciąży?
W poprzedniej ciąży nie miałam dobrej pani doktor, w sumie to byłam zmuszona do niej chodzić przez bardzo zubożony pakiet medyczny :)
I mam rozkminę jak wygląda relacja z dobrym lekarzem prowadzącym :)
 
Nurtuje mnie jeszcze jedna kwestia :)
Macie kontakt z Waszymi lekarzami prowadzącymi poza placówką?
W sensie jakiś namiar telefoniczny czy coś?
Kto wyszedł z taką inicjatywą? Czy był to lekarz do którego wcześniej chodziłyście czy poznaliście się przy okazji prowadzenia tej ciąży?
W poprzedniej ciąży nie miałam dobrej pani doktor, w sumie to byłam zmuszona do niej chodzić przez bardzo zubożony pakiet medyczny :)
I mam rozkminę jak wygląda relacja z dobrym lekarzem prowadzącym :)


Hejka. Ja dostałam numer do mojej gine od Pani z recepcji gdy miałam plamienie. Na pierwszej wizycie wspominała żeby dzownic jak się Będzie coś działo ale numeru wtedy nie podała :)
 
Też już mam infekcję i pimafucin za sobą.
Fakt, że jeszcze przepisany przed terminem @
Lekarz mógł np. zauważyć że wydzielina w pochwie jest zmieniona, inny kolor, twarogowa konsystencja.
Szkoda, że nie dopytałaś skoro masz wątpliwości
Szczerze to wątpliwości przyszły dopiero wieczorem w domu :) na wizycie byłam bardziej spokojna zresztą lekarz zapewniał że lek bezpieczny. PH sprawdzał a potem po badaniu gin postawił diagnozę więc pewnie jest tak jak mówisz.
 
Nurtuje mnie jeszcze jedna kwestia :)
Macie kontakt z Waszymi lekarzami prowadzącymi poza placówką?
W sensie jakiś namiar telefoniczny czy coś?
Kto wyszedł z taką inicjatywą? Czy był to lekarz do którego wcześniej chodziłyście czy poznaliście się przy okazji prowadzenia tej ciąży?
W poprzedniej ciąży nie miałam dobrej pani doktor, w sumie to byłam zmuszona do niej chodzić przez bardzo zubożony pakiet medyczny :)
I mam rozkminę jak wygląda relacja z dobrym lekarzem prowadzącym :)
Obecny lekarz nie udostępnił Mo żadnego nr kontaktowego i zapewne tego nie zrobi bo ponoć nie ma tego w zwyczaju. Ale w pierwszej ciąży dostałam nr do lekarza prowadzącego gdzieś w połowie ciąży w razie,, w,, z prośbą żeby dzwonić w naprawdę pilnych sprawach ale na szczęście nie musiałam korzystać
 
Nurtuje mnie jeszcze jedna kwestia :)
Macie kontakt z Waszymi lekarzami prowadzącymi poza placówką?
W sensie jakiś namiar telefoniczny czy coś?
Kto wyszedł z taką inicjatywą? Czy był to lekarz do którego wcześniej chodziłyście czy poznaliście się przy okazji prowadzenia tej ciąży?
W poprzedniej ciąży nie miałam dobrej pani doktor, w sumie to byłam zmuszona do niej chodzić przez bardzo zubożony pakiet medyczny :)
I mam rozkminę jak wygląda relacja z dobrym lekarzem prowadzącym :)
Ja mam maila do mojej Pani Doktor. Jest wspaniała. Odpisuje bardzo szybko jeśli coś niepokojącego się dzieje. Telefonu nie mam.
 
reklama
Nurtuje mnie jeszcze jedna kwestia :)
Macie kontakt z Waszymi lekarzami prowadzącymi poza placówką?
W sensie jakiś namiar telefoniczny czy coś?
Kto wyszedł z taką inicjatywą? Czy był to lekarz do którego wcześniej chodziłyście czy poznaliście się przy okazji prowadzenia tej ciąży?
W poprzedniej ciąży nie miałam dobrej pani doktor, w sumie to byłam zmuszona do niej chodzić przez bardzo zubożony pakiet medyczny :)
I mam rozkminę jak wygląda relacja z dobrym lekarzem prowadzącym :)
Ja mam i numer telefonu i maila. Terminy do niego są bardzo odległe, więc jak tylko test wyszedł pozytywny, wysłałam mu maila z tą informacją a on mi w odpowiedzi receptę z duphastonem 😉 i na każdej wizycie mówi że jakby się tylko coś działo, czy miałabym jakieś pytania to mam pisać albo dzwonić.
 
Do góry