reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

U nas dzisiaj noc koszmar. Mala wieczorem koncertowała. A jak usnęła to takim snem ze nie szło oka zmrużyć bo coagle pobudki. Padam na twarz a klucha dalej na czuwaniu;D
A daj spokój u mnie tez nieciekawie 😂8.30wyszlam na spacer 😂😂 niech spi😂
 

Załączniki

  • Screenshot_20210320_083149_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210320_083149_com.android.gallery3d.jpg
    475,5 KB · Wyświetleń: 89
reklama
A daj spokój u mnie tez nieciekawie 😂8.30wyszlam na spacer 😂😂 niech spi😂
Chyba zaraz zrobię to samo bo dzisiaj wszystko jest na nie 🙈 jeszcze nakupilam jej pieluszek nowych z biedronki bo promocja była (mam 4 paczki po 43 sztuki) i młoda dostała chyba uczulenia na nie bo trochę ją wysypało 🙄 wcześniej uzywalysmy pampersa i nie wiem co mnie podkusiło... Tzn wiem-cena 😅
 
Chyba zaraz zrobię to samo bo dzisiaj wszystko jest na nie 🙈 jeszcze nakupilam jej pieluszek nowych z biedronki bo promocja była (mam 4 paczki po 43 sztuki) i młoda dostała chyba uczulenia na nie bo trochę ją wysypało 🙄 wcześniej uzywalysmy pampersa i nie wiem co mnie podkusiło... Tzn wiem-cena 😅
Te dada care? Masz paragon to oddaj 😀 ja ostatnio kupilam te dada care i u mnie okej jest. Sa grubsze niz pampers ale moga byc.
 
U nas dzisiaj noc koszmar. Mala wieczorem koncertowała. A jak usnęła to takim snem ze nie szło oka zmrużyć bo coagle pobudki. Padam na twarz a klucha dalej na czuwaniu;D
U nas podobnie. Mimo kapieli byla zywa cala noc 🤦‍♀️ Teraz padla - chociaz tyle. Chyba jej sie dzien z noca pomylily.

chyba jej sie snia jakiesz koszmary bo co chwile cos piszczy niezadowolona przez sen 😁
 
U nas podobnie. Mimo kapieli byla zywa cala noc 🤦‍♀️ Teraz padla - chociaz tyle. Chyba jej sie dzien z noca pomylily.

chyba jej sie snia jakiesz koszmary bo co chwile cos piszczy niezadowolona przez sen 😁
Ja wrocilam ze spaceru i mloda z wozkiem do mieszkania wprowadzilam i śpi 😂uffff. Zawsze trzymam wózek na klatce dzis zrobilan wyjątek, żeby chociaż trochę spala!!
 
No a moj maly 8godzin pospal ciagiem😆
Mój czasem też tak śpi, że przespałby więcej, ale niestety nie w nocy, a ja głupia się stresuję jak już 4-5h nie jadł (zwłaszcza jak je na raty albo z cyca to nie wiem o której liczyć ostatnie karmienie), tylko śpi i wybudzam, żeby mu glukoza nie spadła 😢 wczoraj wieczorem wyczekałam w nerwach, obudził się w końcu cały zasikany, przebrałam, dałam cyca, w którym za wiele nie było i zasnął, a drugiego cyca już nie chciał 😯 a ja się oczywiście martwiłam zamiast spać🤦‍♂️
 
Mój czasem też tak śpi, że przespałby więcej, ale niestety nie w nocy, a ja głupia się stresuję jak już 4-5h nie jadł (zwłaszcza jak je na raty albo z cyca to nie wiem o której liczyć ostatnie karmienie), tylko śpi i wybudzam, żeby mu glukoza nie spadła 😢 wczoraj wieczorem wyczekałam w nerwach, obudził się w końcu cały zasikany, przebrałam, dałam cyca, w którym za wiele nie było i zasnął, a drugiego cyca już nie chciał 😯 a ja się oczywiście martwiłam zamiast spać🤦‍♂️
Dzieci jak beda glodne to obudza sie 😆
 
U nas dzisiaj noc koszmar. Mala wieczorem koncertowała. A jak usnęła to takim snem ze nie szło oka zmrużyć bo coagle pobudki. Padam na twarz a klucha dalej na czuwaniu;D
U mnie też kiepsko, w nocy nie wstaję (ale chłopakowi dał w kość, od 2 do kolejnego karmienia nie spał za wiele), a jestem nieżywa, koło 5 mnie obudził, chłopak miał już dość, więc wzięłam małego do łóżka i on smacznie zasnął, ale ja niezbyt, bo wciąż się bałam, żeby go kołdrą nie nakryć, więc odłożyłam do łóżeczka i się obudził 🤦‍♂️ na szczęście chłopak go przejął i potem jakoś usnął, a ja też już spać nie mogłam, bo koszula całą mokra, a cyce ciężkie i bolące i opróżniam właśnie 😁
 
Dzieci jak beda glodne to obudza sie 😆
Niby noworodki nie zawsze się budzą, dlatego trzeba wybudzać... Ale wiem, powoli odchodzę od budzenia, bo to już niemowlak jednak 😁 wczoraj mi akurat zależało, żeby już się obudził, bo chciałam cycem nakarmić i iść spać, a ten nie był zbyt głodny skoro nawet drugiego cyca nie chciał. On to zawsze chce jeść jak jestem nieprzygotowana, a jak mm gotowe albo cyce pełne to śpi 😆
 
reklama
U mnie też kiepsko, w nocy nie wstaję (ale chłopakowi dał w kość, od 2 do kolejnego karmienia nie spał za wiele), a jestem nieżywa, koło 5 mnie obudził, chłopak miał już dość, więc wzięłam małego do łóżka i on smacznie zasnął, ale ja niezbyt, bo wciąż się bałam, żeby go kołdrą nie nakryć, więc odłożyłam do łóżeczka i się obudził 🤦‍♂️ na szczęście chłopak go przejął i potem jakoś usnął, a ja też już spać nie mogłam, bo koszula całą mokra, a cyce ciężkie i bolące i opróżniam właśnie 😁
Rany ja tez mam taki wyciek.... juz mam disc noszenia biustonosza z wkladkami 😬 dzisiaj w nocy odpuscilam ale pizama cala w mleku 😪 chyba zaczne sobie plastrami te wkladki przyklejac 😬
 
Do góry