reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Mój czasem też tak śpi, że przespałby więcej, ale niestety nie w nocy, a ja głupia się stresuję jak już 4-5h nie jadł (zwłaszcza jak je na raty albo z cyca to nie wiem o której liczyć ostatnie karmienie), tylko śpi i wybudzam, żeby mu glukoza nie spadła 😢 wczoraj wieczorem wyczekałam w nerwach, obudził się w końcu cały zasikany, przebrałam, dałam cyca, w którym za wiele nie było i zasnął, a drugiego cyca już nie chciał 😯 a ja się oczywiście martwiłam zamiast spać🤦‍♂️
Szalonaaa. Moja w nocy nie jadla 6h 😂 i szczerze nie jest glodna to niee. Chciałab, żeby za miesiąc spala całą noc hahaha😂marzenia ehh 😂
 
Ktoś tu pytał o regularnosc w karmieniu 🤣 u nas od rana co półtorej godziny, czasami z przerwą 10 minut jak mu się przypomni, że by jeszcze zjadł 🤷‍♀️
Screenshot_20210320-113657_Baby Tracker.jpg
 
Dziewczyny czy smarujecie całe ciałko maluszkow oliwką lub balsamem codziennie?
Staramy się codziennie, smarujemy się i masujemy jednocześnie używając oleju kokosowego. Ale jak jest nie w humorze to odpuszczamy🙈 natomiast u nas jest skóra sucha, a różne bywają u niemowlaków, więc najlepiej to dopasować do swojego bąbla 😁
 
Szalonaaa. Moja w nocy nie jadla 6h 😂 i szczerze nie jest glodna to niee. Chciałab, żeby za miesiąc spala całą noc hahaha😂marzenia ehh 😂
Mój akurat w nocy zawsze budzi się 2 razy mniej więcej o podobnych porach, za to w dzień nigdy nie wiesz 😂 też bym chciała, żeby w nocy spał, ale jednak wciąż mam jeszcze objawy, że to za długa przerwa 🧐
 
Dziewczyny czy smarujecie całe ciałko maluszkow oliwką lub balsamem codziennie?
Nieee 😯 oliwki nawet nie mam, bo podobno nie jest za dobra. Jedynie prawie po każdej zmianie pieluszki smaruję bephantenem, a jak zrobi mu się lekkie odparzenie, to super jest linoderm - sudokrem nie pomagał, zresztą o nim też słyszałam, że nie jest zbyt bezpieczny. A i jeszcze smaruję mu punktowo tym linodermem tam, gdzie skóra mu się czasem łuszczy (rączki i nóżki) 😉 generalnie położna powiedziała, że nie trzeba niczym smarować, bo ten żel co mamy HiPP dobrze nawilża 🙂
 
reklama
Do góry