reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny - u nas dzisiaj pierwszy raz sprobowalam odkladac mala do lozeczka w rozku. I sprawdza sie - w koncu spi w lozeczku !!! Tzn drugi raz 😅 klade rozek w srodku, pozniej mala usypiam na rekach... klade ja tak do lozeczka ze niemal jeszcze okrywam tłowiem, zeby ja oszukac 😇 a pozniej szybko zawijam ☺️ Jupi 🥳
 
Dziewczyny - u nas dzisiaj pierwszy raz sprobowalam odkladac mala do lozeczka w rozku. I sprawdza sie - w koncu spi w lozeczku !!! Tzn drugi raz 😅 klade rozek w srodku, pozniej mala usypiam na rekach... klade ja tak do lozeczka ze niemal jeszcze okrywam tłowiem, zeby ja oszukac 😇 a pozniej szybko zawijam ☺️ Jupi 🥳
Brawo 😀 ja wczoraj wieczorem zawinęłam dziecko w rollo 😂 usnela na mnie i sioo do łóżeczka. Do 1.30 😂
 
Dziewczyny - czy zdarza Wam sie ze dziecko sie zakrztusi podczas karmienia piersią? Moja czesto tak ma, zawsze strasznie mnie to stresuje. Sa na to jakies sposoby? Moze zle ja trzymam... czy cos.
 
Dziewczyny - czy zdarza Wam sie ze dziecko sie zakrztusi podczas karmienia piersią? Moja czesto tak ma, zawsze strasznie mnie to stresuje. Sa na to jakies sposoby? Moze zle ja trzymam... czy cos.
Moja się czasami krztusi jak zbyt łapczywie ssie, a mleko zbyt szybko wypływa. Nie mam na to sposobu, szczególnie, że je leżąc na mnie brzuszkiem, to bardziej "pod górkę" być nie może
 
Jak tak karmisz? Ja umiem tylko na siedząco. Nawet na leżąco mi nie wychodzi
Ja jestem w pozycji półleżącej, a dziecko leży brzuchem na mnie (tak po skosie trochę, jak na zdjęciu poniżej. Tylko ja mam rękę wyciągniętą i położoną na poduszce - mała sobie często głowę opiera).
Screenshot_20210320-193105.png
Jak próbowałam ją karmić na siedząco, to mi więcej ulewała - gdy leży na mnie, to sama odbija w odpowiednim momencie, bo puszcza pierś i się wierci aż odbije
 
reklama
Dziewczyny - czy zdarza Wam sie ze dziecko sie zakrztusi podczas karmienia piersią? Moja czesto tak ma, zawsze strasznie mnie to stresuje. Sa na to jakies sposoby? Moze zle ja trzymam... czy cos.
Jak to mówi mój mąż nie myśl tylko działaj :D Ja zawsze klepie po pleckach zwykle to pomaga, jak nie to pionizuje i kładę sobie na ramię i wtedy klepie, a jak to nie pomaga to trzeba trzymając główkę przełożyć przez kolano i stukać w plecy - juz nam raz się tak zdarzyło w pierwszym tygodniu. Synek często się krztusi, więc już się nie stresuje tym tak bardzo skoro wiem co mam robić żeby mu pomóc :)
 
Do góry